Антимонопольний комітет України порушив справу проти Приватбанку

У антимонопольному комітеті стверджують, що банк відмовився розголошувати банківську таємницю.

Антимонопольним комітетом проводиться розслідування у справі, розпочатою за ознаками вчинення ПАТ “Укртатнафта”, ПАТ “НПК-ГАЛИЧИНА”, ТОВ “ГАЛНАФТА”, ТОВ “ТД ПРИКАРПАТТЯНАФТОТРЕЙД”, ТОВ “Котлас”, СТ “ПОЛІГОНАЛЬ”, ТОВ “ГАРАНТ-УТН” порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів аукціонів із продажу нафти сирої та газового конденсату. Про це йдеться на сайті відомства.

Крім того, проводиться розслідування у справі за ознаками вчинення ТОВ “УКРГЕОЕКОЛОГІЯ” і ТОВ НПП “УКРГАЗГЕОАВТОМАТИКА” порушення, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Як стверджується у повідомленні, з метою збору доказів у цих справах антимонопольним комітетом направлялись вимоги до ПАТ КБ ПриватБанк щодо надання інформації, в тому числі тієї, яка містить банківську таємницю. Однак, ПАТ КБ ПриватБанк відмовив у наданні такої інформації. У зв’язку з цим Комітетом порушено справу про неподання ПАТ КБ ПриватБанк інформації Антимонопольному комітету України.

Додамо, що раніше антимонопольний комітет почав розгляд справи за ознаками вчинення операторами ринку реалізації бензину антиконкурентних узгоджених дій, нагадує тсн.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин