Кременчуцькі АТОшники просять допомогти з фізичною реабілітацією

Сьогодні, 26 лютого, представники організацій учасників АТО звернулися до власників спортивних споруд, спортивних клубів і центрів з тим, щоб проводити безкоштовну фізичну реабілітацію кременчужанам, які пройшли війну, а також їх дружинам і дітям.

Як повідомив директор департаменту праці, соцзахисту населення і питань АТО Володимир Поляков, наразі близько тисячі кременчужан воюють в АТО, більше 400 вже отримали статус учасника АТО.

І кременчужана, які повернулись з війни дуже важлива така фізична реабілітація.

«Людина перебуває місяць в госпіталі,де проводять реабілітацію, а далі все», – констатував Володимир Поляков.

Його звернення до представників спортивних клубів, центрів і інших установ: допомогти з безкоштовною реабілітацією.

«Це стосується, як самих учасників АТО, так членів їх родин і  вимушених переселенців, яких у Кременчуці більше 3000», – зазначив пан Поляков.

Начальник відділ з фізичної культури і спорту Олександр Мазур теж звернувся до представників спорт установ, щоб підтримали звернення АТОшників. Але нагадав, потрібно мати дозвіл від лікаря, аби фізична реабілітація не нашкодила.

Наразі було вирішено, що тиждень формують, як заявки, так пропозиції, а потім вирішать де конкретно проходитимуть реабілітацію АТОшники.

До речі, представників приватних спорт центрів було не так багато, хоч, як зазначає Володимир Поляков, у інших містах АТОШники саме там проходять фізичну реабілітацію.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин