На Молодіжному тепер є свій «Позитив»

«У сьогоднішні непрості часи багатьом людям, особливо похилого віку, не вистачає позитивних емоцій, спілкування, вони почуваються самотніми. Тому часто ходять до бібліотеки не лише, щоб узяти книгу, а й щоб поспілкуватися з бібліотекарем чи один з одним, поділитися радістю чи обговорити наболілі проблеми. Саме тому ми вирішили створити такий центр», – розповіла на відкритті завідуюча бібліотеки філії №4 Зоя Харченко.

Проект центру розрахований на п’ять років, проте у бібліотеці сподіваються, що він стане постійним.

У його рамках передбачені різноманітні заходи: подорожі пам’ятними місцями, вуличні свята, зустрічі з талановитими людьми, поради лікарів, косметологів, візажистів,майстер-класи з різних видів народного мистецтва, співочі вечори. І вже у лютому тут відбудеться шаховий турнір, а у березні – вуличне свято.

Що ж до самого урочистого відкриття, то це був надзвичайний «Салон рукотворного дива», який створили кременчуцький художник Дмитро Король зі своїми тендітними витинанки, учні ліцею нафтопереробної промисловості, які принесли вироби, виготовлені у техніці карвінг, юні таланти об’єднання клубів дитячо-юнацької клубів зі своїми яскравими поробками, учні школи №26 та просто активні читачі, які продемонстрували власноруч вишиті рушники, вишиванки, вироби з бісеру. Крім того, невеликий концерт для присутніх влаштували вихованці Палацу культури «Нафтохімік». Також зі своїми творами виступили кременчуцькі поети Валентина Лисич та Володимир Михайлов, співав хор ради ветеранів.

Родзинкою заходу стало вишивання «рушника єдності». Долучитися до його вишивання запросили усіх охочих. У серпні, з нагоди 25-річчя незалежності України, на ньому з’явиться, крім чудових орнаментів та квітів, золотий тризуб. Під час свята на рушнику зробили перші стібки. А для всіх, хто хоче долучитися до вишивання, але не вміє, візерунок скопіюють, щоб до серпня можна було взяти участь у його вишиванні.

Підтримала цей захід і міська влада.

«Я сама читач цієї бібліотеки. Тож коли стала депутатом, прийшла сюди і у першу чергу запитала, що їм необхідно. Цей центр був ініціативою бібліотекарів, і чудово спостерігати таку їхню активізацію. Це перше засідання клубу «Позитив», а нам цього зараз патологічно не вистачає. Сподіваюся, що ці маленькі частинки щастя дадуть можливість утеплювати серця», – зазначила депутат Кременчуцької міської ради Тетяна Сідерка, яка була присутня на святі.

Сьогодні у бібліотеці на Молодіжному більше 5 тисяч дорослих читачів. І для них цей центр має стати тим місцем, де вони зможуть познайомитися та поспілкуватися, обмінятися досвідом та збагатитися духовно, щоб їхнє дозвілля було цікавим та змістовним, переконані бібліотекарі.

 

Все по темі: бібіліотека  Молодіжне  позитив  рушник єдності  центр спілкування і дозвілля 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин