БК “Кремінь” у півфіналі! “Говерла”  переможена з рахунком 83:58

У третій грі наша команда здобула переконливу перемогу над “Говерлою” та пройшла далі. Матч відбувся 26 лютого на домашньому полі.

З перших секунд матчу “кремінь” почав доводити, що налаштований на перемогу більш ніж серйозно. Стартовий ривок у 8:0 і Павло Піскарьов був вимушений брати перший тайм-аут. Протягом першої чверті перевага господарів майданчику сягала більше 10 очок, але “Говерлі” вдалось її скоротити до 6 пунктів та підтримувати інтригу у матчі. Проте вона практично зникла після першої половини гри, яка була за кременчужанами 48:31. Максим Балашов вдало вів гру, в потрібний час використовуючи свою головну зброю – дальні кидки. У “Говерли” реалізація дальніх кидків у першій половині була просто жахливою – 0/11, з таким показником розраховувати на щось позитивне для себе було вкрай важко, пише прес-служба команди «Кремінь».

Друга половина гри перетворилась не те, щоб на формальність, але вже і самі баскетболісти “Говерли” розуміли, що подолати надмотивованих господарів, яких несамовито підтримували уболівальники, буде просто нереально. Приємно, що підтримати нашу команду прийшли і хокеїсти “Кременчука”, які вперше спостерігали за грою “Кременя” у Суперлізі.

Поряд із Балашовим у складі нашої команди варто відзначити Роберта Вудсона (12 очок), Крістіана Луговцова(12 очок), Богдана Ясиненка (10 очок + 7 підбирань) і Ярослава Скрипця (9 очок + 8 підбирань).

По 14 очок «Говерлі» принесли Віктор Люльдюрай, котрий також зібрав 6 відскоків, і Роман Гуменюк, чий доробок, крім того, поповнився 14 підбираннями.

Про те, що завадило «Говерлі» у кременчуцькому матчі, та з ким зустрінуться кременчужани у півфіналі у наступному матеріалі.