«Ні який випадок не вплине на роботу національної поліції України», – Хатія Деконаїдзе в Кременчуці

«Це велике місто і ми вважаємо, що запустивши тут патрульну поліцію, це допоможе безпеці міста. Тому маємо надію на дівчат і хлопців, маємо надію. Що міська влада буде допомагати і разом (суспільство і нацполіція) будемо робити чудові речі», – пояснила керівниця Національної поліції України Хатіє Деконаїдзе під час брифінгу для журналістів, який провела після урочистої присяги поліцейських.

«Головне завдання кожного поліцейського, такого, як я, як інших поліцейських, що ми діємо в рамках закону, що наш орієнтир – це суспільство. А головне завдання всіх поліцейських – захистити правопорядок,захищаємо народ України, ми склали присягу, за нами стоїть Батьківщина. Ніщо, ні який випадок не вплине на роботу національної поліції України», – прокоментувала випадок із стріляниною в києві, під час погоні, коли загинула людина. Саме цей випадок сколихнув багатьох українців. Дехто виступив на захист нової поліції, дехто навпаки.

До червня запускається в 29 містах, пообіцяла пані Деконаїдзе.

« І головне не це. А те, що люди мають велике бажання працювати в поліції. Я ще звертаюсь до мешканців міста: ми разом маємо працювати, йти вперед і це головне, що можемо зробити», – її слова.

Врна обіцяє оперативність в роботі нових поліцейських: «Коли ви викликаєте поліцію, звертайтесь за номером  102. Патрульні виїжджають відразу, навіть в Києві 7-10 хвилин».

І про перспективи: «Я думаю, що скоро будуть створюватися групи оперативного реагування, які будуть працювати не лише в обласних центрах і в містах. Головне, щоб зайшли в кожну родину. Національна поліція захищає».

Нагадаємо, сьогодні в Кременчуці склали присягу 250 нових поліцейських.

Все по темі: Кременчук  поліція  Хатія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин