У Кременчуці нова поліція почала працювати під сигнали “КрАзів”

Сьогодні, 27 лютого, 250 поліцейських урочисто склали присягу.

Міністр МВС Аваков, приїзд якого анонсували ЗМІ, у Кременчук не приїхав. Присягу приймала голова  Національної поліції України  Хатія Деканоїдзе.

Так, як Кременчук -місто, яке розкинулось на двох берегах Дніпра, то присягу нові поліцейські складали на березі річки, біля памятника Шевченку.

250 копів, які пройшли навчвння в Києві, вже сьогодні заступлять в патрулювання містом. Як повідомили під час урочистостей, серед них 53 дівчини, а це складає 20 особистого складу.

74 поліціянтів вже працювали в правоохоронних органах, а 38 пройшли АТО.

N22A6477

“Я усвідомлюю свою високу відповідальність…”, – слова присяги, які кременчуцькі поліцейські повторюють за своїм керівником Вячеславом Деркачем, лунають над памятником Шевченку.

А далі перше привітання від Хатії Деканоїдзе. ” Сьогодні у нас свято. Спасибі за те, що ви віддали у поліцію таких чудових хлопців і дівчат…Спасибі за те, що вони добре розуміють, що означає служити в поліції України. Я хочу звернутися до поліцейських: завжди памятайте, що ми – солдати нашої батьківщини, памятайте, що зірка і жетон, які  у вас є, що вони означають. Памятайте, що ви маєте захищати цих людей. І памятайте, тих, хто загинув за нашу країну. Ми всі солдати. Наша війна з криміналом…Ми розуміємо, що будети служити чесно, професіонально в рамках закону. Я впевнена, що вони захищати народ України”, –  слова Хатії Деканоїдзе.

Губернатор Полтавщини Валерій Головко нагадав, що саме в Кременчуці вперше на Полтавщині стартує нова поліція. Побажання від нього кременнчуцьким поліціянтам6 “Побороти гідру беззаконня”.

А мер Кременчука, який теж вітав поліцейських, нагадав, що наше місто, єдине на Україні, не обласний центр, де почала працювати нова поліція.

А далі старт поліцейським до роботи дали КрАЗи, як символ міста, де найголовніша – машинобудівна промисловість. Сигнали і серени звучали, як побажання: “У добру путь”.

Цю виставку оглянули і гості. Треба зазначити, що стільки селфі, як з Хатією Деконаїдзе у кременчужан не було ще ні з ким із високопосадовців.

А одному малому кременчужанину, татко якого серед 250 нових копів, пощастило найбільше. Йому презентували кашкета поліцейського.

Та урочистості минули і вже сьогодні патрулі нової поліції приступлять до роботи. Всього їх буде 21. Як стало відомо “Віснику” це автомобілі отримані за так звані “зелені гроші”, в рамках Кіотсьго договору. Вони економні і працюють частково на паливі, а частково на електриці.

ФОТОРЕПОРТАЖ ДМИТРА БАБЦЯ ДИВІТЬСЯ ТУТ

N22A7391

Все по темі: Деканоїдзе  нова поліція  присягу 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин