Зони фен-шуй у квартирі

Північ. Цей сектор приміщення відповідає за кар’єру й успіх у справах. Впустити фортуну можна завдяки талісману надійності, яким є черепаха. Щоб відчутно поліпшити справи в бізнесі, варто поставити на робочому столі статуетку цієї тварини. Крім того, в цій сфері допомагають і талісмани води, наприклад, картини, на яких вона зображена, або моделі вітрильників та всього, що стосується води.

Південь. Це сектор особистісного росту, слави і самореалізації. Допомогу в налагодженні цієї зони можуть надати власні призи і трофеї, одержані за різні досягнення господарями будинку. Це дипломи, грамоти, нагороди, медалі тощо. Так само цілком підійдуть статуетки знаку зодіаку тієї людини, чию сферу слід покращувати.

Захід. Зона, що відповідає за творчість людини, за радість материнства і виховання дітей. Творчі здібності поліпшуватимуться, якщо розмістити в цьому секторі «музику вітру», в якій трубочки дзвіночків обов’язково мають бути порожні. А для успіхів, пов’язаних із продовженням роду, в даному секторі можна розмістити статуетки малюків.

Схід. Сектор, що відповідає за добробут у родині та здоров’я людини. Символами цієї сфери є персики. Ними можна декорувати приміщення, наприклад, за допомогою картин із зображенням цих фруктів. Так само поліпшити цю зону можна картинами, на яких зображені журавлі на тлі природи.

Північний захід. Сектор друзів, помічників і приятелів, а також зона подорожей. Активувати зону можна завдяки статуеткам чи зображенням янголів. Не зайвими будуть ікона святого і картина із зображенням дуже успішної і відомої людини.

Північний схід. Зона мудрості, отриманих знань і досвіду. Помічником у поліпшенні цієї сфери стануть статуетки змій та кристали – талісмани знань і мудрості. Сприятливий вплив на цей сектор має фарфор, зокрема вази з нього. Також дуже рекомендується розмістити в цій зоні глобус.
Південний захід. Цей сектор відповідає за успішність людини в коханні та шлюбі. Активувати цю зону зможуть статуетки закоханих пар, а також фотографії господарів будинку. Час від часу рекомендується розміщувати у певному куточку шоколадні цукерки, живі квіти у вигляді серця чи щось подібне.

Південний схід. Сектор багатства і фінансового добробуту. Найкраще допоможуть активізувати цю зону акваріум із рибками, міні-фонтан, модель корабля, які обіцяють успіх у справах своїм власникам.

Все по темі: гармонія  интер'єр 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин