У передачі «Один за всіх» на СТБ покажуть  кременчуцьку родину, яку тероризує зять

 

«Зупинити божевільного закоханого!», – таку назву має серія передачі «Один за всіх», яку покажуть 28 лютого на каналі СТБ.

Про це «Віснику» повідомила одна із учасниця передачі, а саме теща Оксана Поліщук.

«Вісник» писав раніше про цю історію. А саме, як 21-річний кременчужанин не залишає у спокої дружину з 11-місячною донечкою, а також родину її матері, де виховують доньку-інваліда. Жінка втекла від побоїв чоловіка до батьків. Тепер через його витівки потерпає весь будинок. Підпал дверей, погрози, чергування під під’їздом… Оксана Поліщук перераховує вчинки зятя, які просто не вкладаються в голові.

У розмові Оксана розповіла, що від дій зятя потерпають і сусіди, бо він несамовито горланить під будинком, чергує в під’їзді, розпиває пиво. Від цього немає спокою не старшій доньці з 11-місячним малям, яка втекла від побоїв чоловіка до матері. А через напругу батьків і старшої сестри вже більш як 50 днів потерпає молодша донька Оксани – Анечка, яка має тяжку форма аутизму.

Оксана розповіла, що неодноразово зверталась у поліцію. Після того, як зять підпалив двері, що ледь не вчаділа її родина, порушено кримінальну справу, триває слідство. Але більше жодних засобів впливу не було. Не допомогло звернення в прокуратуру, до керівництва керівництва поліції Полтавщини.

У поліції Кременчука про терор у будинку на Київській знають. Розповіли про те, що за одним фактом, а саме підпалом дверей, порушили кримінальну справу. Всі інші витівки підпадають лише під адмінпорушення, а за це лише штраф у 117 гривень.

Не почули родину і у службі, підпорядкованій соцзахисту. Там просили, щоб кошти на дитину отримувала мати, а не батько-дебошир. Але реакції не було.

Родина звернулась на українське телебачення і ось 28 лютого передача «Один за всіх» вийде в ефір. Початок о 20.00.

Повну публікацію «Вісника» можна переглянути ТУТ

http://1zavseh.stb.ua/ua/episode/ostanovit-sumasshedshego-vlyublennogo-smotrite-28-fevralya/

 

 

Все по темі: Один за всіх  СТБ  эфир 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин