Новорічний ранок з елементами стриптизу, або Як кременчужан атакувала “пікуюча сніжинка”

Що буде, якщо на символ цього року впаде пікіруюча сніжинка вагою під центнер із надцятого поверху будинку? Звісно, спрогнозувати важко, але це насмілились зробити артисти кременчуцького театру комедії «МО» у своєму новому шоу

“Хроніка пікіруючої сніжинки”, яке представили у передостанній день зими у Міському палаці культури.

«Не шукайте у постановці зміст, ви його тут не знайдете», – відразу попередив режисер Максим Воробйов зі сцени.

І з огляду на його чудернацький макіяж глядачі сприйняли ці слова як належне. А ще попередив, як завжди, у них «жарти на грані фолу».

А далі почалось: той же Максим Воробйов був одночасно Дідом Морозом і Снігуронькою. По сцені літали (ой, стрибали) гігантські сніжинки. Взагалі, спектакль швидше нагадував новорічний ранок для дорослих. Та глядачів це ніскільки не бентежило, а навпаки, заклики ведучих, чи ти то акторів, усі виконували залюбки.

І тут з’ясувалось, що початок вистави – то кінець. Тоді й почалось найцікавіше.

Місто «К», в якому салонів краси і кредитних агентств більше, ніж булочних. І деякі з них розташовані в одному торгівельному центрі. І там працюють такі фахівці – ну просто ФАХІВЦІ своєї справи.

Зробити зелену жінку – та легко. А потім змінити колір її шкіри на нормальний – ще легше. Були б гроші. Зоя Марківна – перукарка (ой, майстер салону краси) знає, як це зробити.

А як грошей немає, то у кредитній спілці їх нададуть під процент. Ще й із проведенням свята допоможуть. Бо конторський працівник у кредитній спілці – за сумісництвом ще й нічний стриптизер Петя, Шалений бик. А як він не допоможе, то його друг тамада (ой, ведучий різних шоу) Юліан Красивий може це зробити.

Головне, щоб чоловіка вдома не було. Бо, якщо буде вдома, ще й якщо він залізничник – на вулиці «К» з’являться пікіруючі сніжинки.

Ну що? На грані фолу, без змісту? Але глядачам сподобалось, бо після вистави було чути багато схвальних відгуків.

Місцеві журналісти ж відзначили еротичний танець свого колеги Сашка Грінченка в червоних труселях, який був того вечора.

Не можна не згадати вагітну костюмершу Клаву і режисера – майстра сцени і умільця робити жінок вагітними. Сцена із ними викликала не сміх, а справжній регіт.

Та це не все. Відразу після концерту глядачам анонсували, що вже в березні варто чекати на нове шоу «Стриптиз». Назва відразу всіх заінтригувала.

ПОВНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Все по темі: сніжинка  спектакль  стриптиз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин