СТБ  не «зупинило божевільного закоханого» із Кременчука?  

 

Зять-терорист не залишив родину кременчужан в спокої після передачі «Один за всіх».Погрози продовжують надходити.

«Зупинити божевільного закоханого!», – таку назву мала серії передачі «Один за всіх», яку показували 28 лютого на каналі СТБ. Там йшлось про кременчуцьку родину, яку декілька місяців тероризує зять.

«Вісник» писав раніше про цю історію. А саме, як 21-річний кременчужанин не залишає у спокої дружину з 11-місячною донечкою, а також родину її матері, де виховують доньку-інваліда. Жінка втекла від побоїв чоловіка до батьків. Через його витівки потерпає весь будинок. Підпал дверей, погрози, чергування під під’їздом… Оксана Поліщук перераховує вчинки зятя, які просто не вкладаються в голові.

У розмові Оксана розповіла, що від дій зятя потерпають і сусіди, бо він несамовито горланить під будинком, чергує в під’їзді, розпиває пиво. Від цього немає спокою не старшій доньці з 11-місячним малям, яка втекла від побоїв чоловіка до матері. А через напругу батьків і старшої сестри вже більш як 50 днів потерпає молодша донька Оксани – Анечка, яка має тяжку форма аутизму.

У поліції Кременчука про терор у будинку на Київській знають. Розповіли про те, що за одним фактом, а саме підпалом дверей, порушили кримінальну справу. Всі інші витівки підпадають лише під адмінпорушення, а за це лише штраф у 117 гривень.

Вже на СТБ розбирались із всіма перепитіями цієї історії. Заслухали позиції обох сторін. Розповіли про цю історію і сусіди. Наприкінці передачі повідомили, що життя родини нібито нормалізувалось.

Але, як повідомила «Віснику» Оксана Поліщук, теща зятя-терориста, Іван знову не дає спокою. Донька її вже подала на розлучення.

«У суботу погрожував по телефону знову хорошими людьми. Прийшла повістка на суд по аліментах і тут його понесло. Сказав, що не доживеш до виплати. Вона плаче», – розповіла Оксана Поліщук.

Повну публікацію «Вісника» можна переглянути ТУТ

Відео передачі розміщено ТУТ

Все по темі: зять-терорист  Оксана Поліщук  передача  СТБ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин