Від рук шкуродерів загинуло близько 20 собак

Працівники КП «Спецсервіс-Кременчук» та кременчуцькі волонтери із захисту тварин б’ють на сполох: отрута, яку невідомі розкидають на кременчуцьких вулицях, може бути небезпечною, а можливо, навіть смертельною як для тварин, так і для людей.

25 лютого перехожі кременчужани у центрі міста помітили собаку, що метався по проїжджій частині. Люди забрали його з дороги та побачили, що з пащі йде піна. Врятувати тварину не вдалося.

Далі дзвінки щодо загиблих собак почали надходити і з інших районів міста: річкового вокзалу, вулиці Шевченка, ринку, потім – Петровського, Воровського, Гвардійської та Молодіжного. Гинули не лише безпритульні тварини, а й ті, що мають господарів.

Деяких із них привезли на КП «Спецсервіс-Кременчук». Ветлікарі встановили, що собаки дійсно були отруєні, проте якою саме речовиною – встановити не вдається. Як пояснила Марина Кожушко, начальник служби відлову та утримання безпритульних тварин КП «Спецсервіс-Кременчук», експертиза, яка дасть можливість встановити, що саме це була за отрута, дуже вартісна, проводять її у Києві, та й устигнути направити хвору тварину потрібно упродовж 2-3 годин після потрапляння отрути в організм.

Крім того, зараз місто ширяться розповіді про те, що на Молодіжному, у парку Воїнів-інтернаціоналістів, бачили мішечки із щурячою отрутою.

Тож стурбовані не лише власники тварин, а й мами маленьких дітей, адже отрута може виявитися, де завгодно. В інших містах уже траплялися випадки із загибеллю малолітніх дітей від отрути, яка «призначалася» безпритульним тваринам.

Крім того, отруту можна принести на підошві взуття додому, або ж вона взагалі може потрапити у воду.

Тож наразі стурбовані кременчужани та волонтери готують колективне звернення до поліції, аби вже правоохоронці розібралися у цій справі.

Все по темі: бродячі тварини  волонтери  догхантери  отруєння  Спецсервіс-Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин