Домашні обереги

Що бажано мати в будинку

1. Квіти в горщиках завжди відображають стан своїх господарів. Якщо ви дбаєте про них, то вони своїм станом завжди підкажуть, як ви почуваєтесь.

2. Вироблені шкури в будинку (магазині, офісі…) сприяють вдалій торгівлі, збільшенню капіталу, а також оберігають нажите. Тільки за шкурами потрібний догляд.

3. Засушені квіти, поставлені у вазу, сприяють добробуту, багатству, здоров’ю та затишку. Вони нейтралізують негативну енергетику. Правда, сьогодні поширена абсолютно помилкова думка, що сухі квіти не можна зберігати в будинку.

Також покращують енергетику в будинку квіти і трави, розвішані пучками в певному місці або в підсобних приміщеннях. Згадайте, раніше в кожному сільському будинку пучки трав були підвішені під стелею або засунуті за одвірок.

Трави і квіти, що зберігаються в будинку і висихають природним чином, виділяють енергію здоров’я, яка захищає оселю у періоди епідемій.

4. Фігурки тварин (тільки не гротескні) захищають будинок від нещасть, а також зберігають грошовий достаток. Собаки, ведмеді, тигри, дракони оберігають.

А фігурки солдатиків, воїнів, що повторюють один одного і поставлені в ряд, є прекрасним засобом, що очищує.

Слони, що йдуть один за одним і зменшуються в розмірах від більшого до меншого, є універсальним засобом для очищення. Невипадково раніше слоники стояли на поличках у багатьох будинках.

5. Подушки – обереги подружньої любові. Якщо подушки гобеленові, з вишитим малюнком, яскраві – вони оберігають від розлуки з коханою людиною і зосереджують увагу на партнері.

Якщо на подушках квіти – це оберіг здоров’я; якщо зображення людей, тварин – захищають від небезпек; якщо зображення пейзажів, споруд – це допомагає бути успішними вашим починанням.

6. А бегонія – символ добробуту сім’ї – завжди допоможе врівноважити ситуацію.

7. У той же час у будинку можна мати інші сухоцвіти, вони переробляють негативні випромінювання, захищаючи мешканців від хвороб.

Що не можна мати в будинку

1. Не слід зберігати в будинку старі зношені капці – вони притягують негативну енергетику. Якщо капці порвалися, їх потрібно винести з квартири.

2. Також не слід зберігати в будинку порваний, непридатний одяг.

Завжди слідкуйте за взуттям і одягом за принципом: чи будете ви його ще носити. Якщо не будете – викидайте.

3. Посуд із тріщинами, сколами, дефектами, отриманими у процесі експлуатації, порушує енергетику їжі, роблячи її небезпечною для здоров’я людини.

Як би вам не подобався посуд, але якщо він тріснув або від нього відколовся шматочок, його потрібно викинути. Тарілка символізує сім’ю. Вади посуду вказують на можливі проблеми в стосунках.

4. Живі рослини, стебла яких увивають стіни, не можуть знаходитися всередині будинку. Рослини, що в’ються, притягують до себе різні хвороби.

Якщо рослина перебуває поза оселею, із зовнішнього боку, то це тільки на користь – будинок буде захищений. Але якщо така рослина в коморі, її ріст слід організувати таким чином, щоб в’юнкі стебла утворювали в горщику кулю. Можна встановити каркас із дроту.

5. Очерет у будинку тримати небезпечно. Засушений, він притягує нещастя і провіщає хворобу, смерть. Подібні неприємності принесе і ковила, якщо прикрасите нею кімнату. Вона віщує вдівство.

6. Не слід вирощувати вдома і такі квіти, як братки. Їх традиційно висаджуюють біля могил.

7. Хвойні гілки у вазу ставити доречно лише в період новорічних свят. Погана прикмета – тримати ці гілки у квартирі в інші пори року.

8. Подаровану пальму ніколи не вносьте у свій будинок – це до великого горя.

Все по темі: интер'єр  прикмети 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин