Громадський Бюджет в Кременчуці обговорюватимуть цієї п’ятниці

 

18 березня об 11.00 у малій залі № 1 міськвиконкому  відбудеться круглий стіл «Громадський бюджет, як інструмент залучення громади до прийняття рішень».

Громадські активісти разом з представниками влади зберуться, щоб обговорити досвід впровадження громадського бюджету у Полтаві, Світловодську та Черкасах.

Цей досвід презентують запрошені експерти. Пройде обговорення перспективи затвердження міської цільової програми «Громадський бюджет» на 2016-2020 роки на сесії Кременчуцької міськради.

У другій частині круглого столу мова йтиме про механізм залучення проектних заявок, громадську експертизу, публічне голосування та реалізацію громадських ініціатив

Громадські активісти переконані, що реалізація проекту допоможе активізувати мешканців Кременчука та дати можливість втілювати зміни у найближчому оточенні власними зусиллями.

Нагадаємо, що ідею Громадського Бюджету у Кременчуці почала розвивати ГО  “Європейський вибір” при підтримці Полтавської філії Суспільної Служби України. Раніше Ініціативна група розробила положення, підготувала проект рішення та винесла його на сесію міської ради 30 вересня 2015 року. Це рішення не було прийнято.

Даний захід має наметі підготувати новий проект рішення міської цільової програми «Громадський бюджет» на 2016-2020 роки з урахуванням зауважень та пропозицій широкого кола громадськості.

Все по темі: Громадський бюджет  круглий стіл  обговорять 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин