У Кременчуцькому військовому ліцеї комісія Держінспекції виявили купу порушень і недоліків

Державна інспекція навчальних закладів провела позапланову перевірку у навчальному закладі на прохання кременчуцьких активістів.

Перевірку провели протягом 7-11 грудня минулого року.

Зокрема виявлено, недоліки та порушення вимог законодавства виявлялись в частині організації учбово-виховного процесу, харчування ліцеїстів, умов їх утримання та ведення ділової документації.

За результатами перевірки представники Держінспекції навчальних закладів ініціювали перед Головою облради усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності.

Нагадаємо, ще минулого року кременчуцькі учасники АТО на сесії обласної ради вимагали відставки начальника Кременчуцького військового ліцею. Тоді губернатор Полавщини Головко  запевнив, що йому відомо про порушення в Кременчуцькому військовому ліцею. І прямо на засіданні сесії передав голові Полтавської облради Петру Вороні подання , в якому йдеться про дострокове розірвання трудового контракту з начальником Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради Валерієм Марченком. Але пан Марченко залишився на своєму робочому місці.

1 перевірка

Все по темі: виявили  ліцей  недоліки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин