«Стриптиз» на сцені МПК

Двоє чоловіків у трусах у квіточку, а потім і зовсім без них. Але суть не в цьому.

Тож по черзі.

На сцену начебто силою виштовхнули двох чоловіків: середнього віку, охайних, у стриманих костюмах, із валізами та підбитими очима. Один із них усе намагався вийти через відчинені двері, інший – зупиняв його та ладний був танцювати і благати, аби той не йшов. Адже це б означало зробити вибір. А як же тоді «збереження власної гідності та внутрішнього спокою»? І як же тоді «не робити нічого, щоб мати можливість робити все»? Ці запитання актори театру комедії «МО», він же EX-«АСКАЛ», ставили на сцені, їх же могли поставити собі глядачі.

«МО», як завжди не зрадив собі, продемонструвавши театр абсурду – комедію «Стриптиз» за однойменною п’єсою польського драматурга Славомира Мрожека. У першу чергу, стриптиз не зовнішній, а внутрішній. Віддати шнурочки, паски, підтяжки, а за ними навіть штани та труси «Всевладній руці», терпіти насмішки та знущання. І все заради одного – тільки б не робити власний вибір. А якщо і робити щось, то нібито так, що тебе хтось змусив. А ти що ж? Довелося.

Як завжди, театр «МО» не дає поради та рецепти, як жити, а дає можливість замислитися.

Лише двоє акторів Максим Воробйов (він же режисер) та Євген Льопа, мінімум декорацій та час від часу поява руки акторки Олени Миколайчук, а глядачі, які майже повністю заповнили зал, були у захваті.

Фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ.

Все по темі: АСКАЛ  Міський палац культури  спектакль  театр комедії МО 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
26 Травня, 2019 Неділя
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин