У Кременчуці 13 квітня стартує Акція «Зелена толока»

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулася робоча нарада з керівниками комунальних підприємств та службами, що будуть допомагати молоді прибирати територію міських парків.

На нараді було визначено, які підготовчі роботи потрібно провести, аби акція пройшла на високому рівні і з користю як для міста, так і для самих учасників.

Варто зазначити, що і у парку «Воїнів Інтернаціоналістів», і в парку «Крюківський», і в парку «Придніпровський» планується досить таки велика кількість молоді, яка вийде на прибирання їх територій. Всі вони будуть забезпечені необхідним інвентарем, рукавичками.

У парках підприємством КАТП-1628 будуть розставлені великі контейнери для сміття, які після закінчення акції підприємство оперативно вивезе. На допомогу ручній праці прийде і комунальна техніка, яка не тільки вивозитиме сміття, а й подрібнюватиме сухе гілля, пеньки. Тож є підстави сподіватися, що спільними зусиллями за період проведення толоки, вдасться зробити міські парки не тільки чистими, а й затишними для відвідувачів.

 

Все по темі: Зелена  Кременчуці  Толока 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин