Кременчужани можуть залишитися без гарячої води?

Про те, що Раківка може залишитися без гарячої води, стало відомо цього понеділка. Як зазначив голова правління ПАТ «КВБЗ» Анатолій Шабала, їхнє підприємство отримало повідомлення про припинення подачі газу для підігрівання гарячої води.

«Наразі ми отримали повідомлення, що НАК «Нафтогаз» припинена подача комунально-побутового газу від сьогодні, з 14 години. Тому ми припинимо подавати гарячу воду. Це не лише у нас, а й в інших містах», – зазначив він.

Тепер два шляхи: або підігрівати воду промисловим газом – а це буде втричі дорожче, або відключати воду. Такі перспективи озвучив пан Шабала.

На Раківці вже дістали тазики

А наступного дня, 12 квітня, воду припинили подавати на Раківку. КП «Теплоенерго» теж залишило отримувачів послуг без цього блага цивілізації.
«Ліміти для комунально-побутового газу так і не виділили. Перспективи не дуже гарні. У Полтавській області ліміти на газ не отримав ніхто. Ще одна маленька котельня «впирається» в Комсомольську», – зазначив Дмитро Кравченко.

Щодо перспектив подачі гарячої води на лівобережну частину, то вони не дуже райдужні. Ще на день-два на Кременчуцькій ТЕЦ вистачить комунально-побутового газу, а далі – зупинка. І привіт, «період тазиків», для всього Кременчука.

Як розрулити ситуацію?

Серед причин того, що Кременчуку не дають ліміти на комунально-побутовий газ, називають борги за вже спожитий газ. Тут не можна не згадати про 19 мільйонів боргу КП «Теплоенерго» перед ТЕЦ КВБЗ. Але Дмитро Кравченко це відкидає: «У КП «Теплоенерго» боргів немає, є проблеми у ТЕЦ КВБЗ. Поки вони не підпишуть додаткову угоду, їм не перерахують 9 мільйонів гривень за газ. Відповідно до 20-ої  постанови Уряду мали провести взаємозаліки, але документи не підписані. Це означає, що 9 мільйонів гривень ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» не зараховані».

Дмитро Кравченко зазначив, що до порядку денного квітневої сесії міськради внесено звернення депутатів міськради стосовно змін у цій постанові. «Але навіть якщо ми за нього проголосуємо, поки воно дійде до Кабміну і Верховної Ради, поки там його розглянуть, мине чимало часу. Тому найближчими днями не буде гарячої води в усьому місті. Скільки часу – сказати не можу», – такі перспективи окреслив Дмитро Кравченко.

А ввечері 12 квітня мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що  проблему вдалося частково вирішити, і гаряче водопостачання на 1-ий та 3-ій Занасипи уже відновлено.

«Залишається проблема із забезпеченням гарячою водою жителів Раківки, але її також будуть вирішувати. Завтра представники КП «Теплоенерго» та КВБЗ поїдуть до НАК «Нафтогаз України» з метою вирішення питання взаємозаліків і зменшення заборгованості, щоб забезпечити і жителів Раківки гарячою водою», – запевнив мер. Чи мали перемовини результати – висновок зроблять кременчужани. У яких або залишиться вода, або доведеться шукати тазики чи купувати бойлер.

До теми

Поки що домовились

Новий виток комунально-енергетичної війни у Кременчуці приніс нові відключення станцій підкачування води. Минулого понеділка віце-мер Дмитро Кравченко повідомив, що вода може зникнути у всіх кременчужан, що живуть вище другого поверху. Але того ж дня надійшла заспокійлива новина. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, керівництво КП «Кременчукводоканал» вело серйозні перемовини з представниками ПАТ «Полтаваобленерго». Завдяки цьому вдалося досягти певних домовленостей і владнати конфлікт. Отже, перебоїв із водопостачанням у Кременчуці не буде. Інше питання – чи надовго.

Все по темі: вода  гаряча вода  КП «Кременчукводоканал»  ПАТ "Полтаваобленерго" 

Карта депутатів
Банер
Банер
Банер
23 Листопада, 2017 Четвер
22 Листопада, 2017 Середа
більше новин