Майже 10 тисяч абітурієнтів зареєструвалося на ЗНО на Полтавщині

ШУ Полтавській області 9 900 тис. абітурієнтів зареєструвалось для проходження ЗНО.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомила заступник директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія Русанова.

“Цього року в Полтавській області для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури зареєструвалось близько 9 900 тис. абітурієнтів. Оскільки тест із української мови та літератури є обов’язковим, то його будуть складати всі абітурієнти області цього року. Відсьогодні на інформаційних сторінках учасників ЗНО буде розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення ЗНО для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України. Як і попереднього року, запрошення-перепустки не будуть надсилатися поштою”, – розповіла Н.Русанова.

Додамо, що з 19 березня до 20 травня 2016 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО учасників АТО та тих осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період.

Все по темі: абітурієнтів  ЗНО  учасників 

Карта депутатів
Банер
Банер
Банер
23 Листопада, 2017 Четвер
22 Листопада, 2017 Середа
більше новин