Чехія працевлаштує п’ять тисяч українців

Про це повідомляє DW.

«Йдеться про спрощення процесу отримання довгострокової візи в цілому для п’яти тисяч українських висококваліфікованих працівників і працівників середньої технічної ланки щороку», – йдеться в повідомленні.

У десятимільйонній Чехії станом на кінець першого кварталу 2016 року налічувалося понад 117 тисяч вакансій. Найбільше відчувається нестача робочих рук у промисловості.

«Найбільший попит на інженерів-будівельників, електротехніків, механіків. Не вистачає працівників ІТ-сфери та медиків, особливо сестринського персоналу», – йдеться в матеріалі.

Як повідомляється, набиратимуть фахівців через консульство у Львові.

Згідно з оприлюдненим Урядом механізмом, роботодавець шукає потрібного фахівця, укладає угоду та подає документи в консульську установу. Працівники дипустанови призначають коротку співбесіду з потенційним працівником.

Нагадаємо, раніше уряд Чеської Республіки прийняв державну програму, яка дозволяє в прискореному режимі прийняти на роботу 500 фахівців з України. Насамперед йдеться про висококваліфікованих працівників, а також фахівців середньої ланки різних галузей промисловості та охорони здоров’я. finance.ua

Все по темі: працевлаштує  українців  Чехія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин