З травня кременчуцькі пільговики отримуватимуть субсидії за спрощеною системою

Запроваджено також перерахунок нарахованої субсидії. Тобто лишок, що залишається на рахунку отримувача субсидії, чи зекономлені гроші повертатимуться в державний бюджет.

Отримання субсидій знову спростили. Про це на щотижневій апаратній нараді в голови Полтавської ОДА повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту Людмила Корнієнко.

— 30 квітня було внесено 15 змін у порядок призначення субсидій. Головне нововведення стосується порядку призначення субсидії пільговикам. Якщо раніше ми спочатку нараховували пільгу, а потім субсидію на житлово-комунальні послуги, то з травня нараховується лише субсидія, причому пільга вже включена у її розмір, — прокоментувала Людмила Корнієнко.

Дію нововведення Людмила Корнієнко проілюструвала на прикладі одного пільговика — учасника бойових дій. Він отримує 1547 гривень пенсії і має пільгу у розмірі 50% при сплаті за комунальні послуги. Якщо до запровадження змін торік йому нараховували 826 гривень субсидії і 954 гривні пільг, то з травня 2016 року він отримає 1875 гривень субсидії. Обов’язкова частка платежу за комунальні послуги буде така ж — 8% від розміру пенсії, або ж 128 гривень.
Ще одна зміна стосується врахування розміру субсидії для працездатних осіб, які не мають доходу чи мали дохід, нижчий прожиткового мінімуму. До травня при  нарахуванні субсидії для безробітних чи людей з низьким доходом враховували розмір прожиткового мінімуму — 1450 гривень. З травня ця норма збільшена — і  тепер при нарахуванні субсидії буде враховуватися сума у розмірі двох прожиткових мінімумів, тобто 2 900 гривень.

Все по темі: надавачі  отримувачі  субсидії 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин