Малюків Кременчуцького  спеціалізованого  будинку дитини привітали із святом

У День захисту дітей будинку дитини подарували музичний центр і 2 мікрофони.

Сьогодні, 1 червня,  міський голова Віталій Малецький, його заступник Руслан Проценко, керівник апарату міського голови Світлана Пищита,  депутат Кременчуцької міської ради Ольга Шляхова відвідали Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини, де на даний час перебуває  77 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Після святкової концертної програми, підготовленої вихователями та вихованцями будинку, Віталій Малецький привітав усіх вихованців зі святом. Він зазначив,  що такі чудові малюки не можуть залишити байдужою жодну людину. Вони заслуговують на все краще, що є в цьому світі, адже народилися для щастя та радості.

Віталій Малецький подякував колективу Будинку дитини за добрі серця та  теплі душі та вручив їм у подарунок для занять із дітьми музичною творчістю – музичний центр і 2 мікрофони. А також побажав дітям, щоб у кожного з них у подальшому була щаслива доля, щоб вони обов’язково знайшли свої родини. Ну а в будинку – щоб з кожним роком було все менше вихованців, щоб діти зростали у власних сім’ях і мали щасливе дитинство.

Цього дня вітальні слова на адресу кременчуцької дітвори також лунали від інших гостей.

Все по темі: Будинку дитини  колективу  привітали 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
25 Лютого, 2018 Неділя
24 Лютого, 2018 Субота
більше новин