Полтавські ветерани вимагають міського референдуму

Декілька десятків полтавців на мітингу протестували проти перейменовання вулиць та провулків, особливо проти вулиці Мазепи.

Як пише «Полтавщина», вчора під Полтавською міськрадою відбувся мітинг, організований Радою ветеранів при міській раді. «Полтавщина» підійшла у той час, коли вже зібрання завершилося — обмінювалися думками до 20 полтавців, людей переважно пенсійного віку. Організатор заходу — перший заступник голови ради ветеранів Володимир Банніков повідомив, що на початок мітингу прийшло до ста чоловік. Переважна більшість — мешканці вулиці Калініна, яку перейменували на Івана Мазепи. За його словами, ініціативна група ходила дворами на цій вулиці і опитувала різні вікові групи. За їхніми підрахунками, переважна більшість — проти назви «Мазепи».

Мітингувальники прийняли звернення до міського голови Полтави Олександра Мамая у якому зазначено, що обласна влада проігнорувала думку більшості полтавців щодо перейменування вулиць взагалі. Хоча вони і не проти самого перейменування, але хочуть, щоб нові імена були пов’язані із Полтавою, а діяння цих історичних постатей не суперечили б «принципам загальнолюдської моралі».

Все по темі: ветерани  вимагають  референдуму 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин