До чого слід готуватися українцям ?

Екс-перший віце-прем’єр України, екс-глава Нацбанку Сергій Арбузов назвав нововведення влади і підготовлені для українців реформи безмежним цинізмом, повідомляє УНН з посиланням на Facebook політика.

“Нинішня влада поспішає довести “реформи” до логічного кінця – до ліквідації держави. Нові плани уряду вражають вже не стільки непродуманістю, скільки абсолютно безмежним цинізмом”, – зазначив він.

Уже в найближчому майбутньому, за його словами, на українців чекає ряд нововведень, які в цілому вплинуть на соціальну сферу країни. Зокрема, мова йде про “нульоу декларацію”, згідно з якою кожен українець зобов’язаний буде пред’явити все своє майно.

“Нульова” декларація і впровадження непрямих методів контролю доходів і витрат фізосіб. Це означає, що кожен буде зобов’язаний пред’явити все своє майно і рахунки, а чиновники отримають право перевіряти ці дані і донараховувати податки, фактично, на свій власний розсуд. При цьому, олігархи і слуги народу, що зберігають кошти в офшорах і інших “сліпих трастах”, платити нічого не будуть”, – пояснив С.Арбузов.

Також, за його даними, влада планує позбавити громадян соціальної допомоги шляхом незначного підняття мінімальної зарплати.

“Реформа” зарплати. Мінімальну зарплату підвищать до 2175 грн, але при цьому її більше не будуть використовувати як базову для розрахунку зарплат у бюджетному секторі. Також прожитковий мінімум і мінімальну заробітну плату будуть встановлювати незалежно один від одного. До чого це призведе? По-перше, до урівняловки, – зарплата прибиральниці зрівняється з зарплатою вчителя вищої категорії. По-друге, до позбавлення величезного числа громадян соціальної допомоги, адже мати-одиначка зі “збільшеною” зарплатою в 2100 гривень більше не буде вважатися незаможною. А далі, за підручником – до прискорення інфляції, зростання навантаження на фонд оплати праці, зростання безробіття і подальшої тінізації економіки, зниження податкової бази і соціальних бунтів”, – зазначив політик.

Крім того, на українців чекає пенсійна реформа, яка нереальна у своїй реалізації, що визнав глава Мінсоцполітики, а також призведе до ще більшого розбалансування Пенсійного фонду (де вже “діра” в 145 млрд. гривень), і, за підсумком, до ліквідації системи соцзахисту .

“На тлі розвалу фінансової системи, колапсу промисловості, війни і масової втечі молоді за кордон, фінал у подібних ініціатив може бути тільки один – крах державності. А це явно не те, за що виборці панів Гройсмана і Порошенко стояли на Майдані”, – резюмував С. Арбузов.

Все по темі: Арбузов  держава  реформа 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин