У Кременчуці університет економіки інформаційних технологій та управління отримав статус банкрута

 

Ситуація із виплатою заробітної плати на економічно активних підприємствах Кременчука є стабільно позитивною На цьому було наголошено на засіданні  міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

Варто відмітити, що станом на 1 червня майже на 50% зменшився рівень заборгованості по зарплаті по тим міським об’єктам господарювання, що до цього періоду входили до числа підприємств-боржників. Як пояснюють фахівці департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО, зниження показників боргів пов’язане з тим, що ПЕВЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління» отримав статус банкрута.

На засіданні було відмічено, що за перше півріччя до списку боржників потрапили 2 нові об’єкти, це ДВНЗ «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури» і ТОВ «Кременсвітло». Також борги по зарплаті мають ПП «ЗТФ «ПЕК», ПЕВЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління», ТОВ «Електромонтаж 410», ПАТ «АвтоКрАЗ» і ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод».

Пояснюючи причину виникнення заборгованості по зарплаті, директор коледжу транспортної інфраструктури наголосив, що заборгованість виникла через невідповідність кількості студентів, що навчаються на комерційній основі, ліцензійним показникам. Наразі ця сума становить 161 тис. грн.. Він підкреслив, що, навіть, в скрутних фінансових умовах, в закладі немає боргів по виплаті стипендій і вистачає коштів на їх належне харчування. Разом із цим майже 90% коштів коледжу транспортної інфраструктури закладу спрямовується на оплату комунальних послуг. Директор закладу сподівається на покращення ситуації, що після прийняття нових Правил прийому до навчальних закладів ІІІ – IV рівнів акредитації до початку нового навчального року в економічній сфері таких закладів відбудуться зміни на краще.

Члени комісії висловили занепокоєння тим, що паралельно з заборгованістю по зарплаті деякі підприємства міста мають борги по соціальним внескам, а також перед Пенсійним фондом України за відшкодування пільгових пенсій. Найбільшими боржниками у цій частині заборгованості наразі є ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» і ПАТ «АвтоКрАЗ». На цьому наголосив начальник Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Роман Ареп`єв.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що на юридичну адресу кожного підприємства-боржника  будуть направлені листи з пропозиціями розробити реальний графік погашення заборгованості по заробітній платі та соціальним внескам, провідомляє прес-служба мерії.

 

Все по темі: банкрут  економіки  Кременчуці  університет 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
12 Грудня, 2019 Четвер
11 Грудня, 2019 Середа
більше новин