У центрі Кременчука знайшли залишки стародавніх будівель

Краєзнавці допускають можливість, що це – фундаменти ще дореволюційних будівель. У мерії мають намір далі проводити розкопки.

Як розповів віце-мер, що курирує будівництво, Дмитро Кравченко, розпочати розкопки комунальників Кременчука спонукав той факт, що в одному місці на алеї парку «Ювілейний» постійно провалювався асфальт.

Що б там не робили, асфальт із часом просідав. Коли екскаватором провели розкопки, то виявили залишки будівлі.

Як розповіла заступник директора краєзнавчого музею Ірина Соколова, яка побувала на місці, це може бути підвал житлового будинку заможного кременчужанина. Забудова там проводилась наприкінці 19-ого початку 20-ого століття.

«Там пролягала вулиця Маріїнська, яка саме в тому місці перетиналась із вулицею Київською (нинішня Перемоги)», – говорить науковець.

За її словами, залишки цегли вказують, що то – добротна будівля. А оскільки виявили вогнетривку цеглу, то, можливо, в підвалі могла бути піч для обігріву чи приготування їжі.

Більше фото у фоторепортажі Дмитра Бабця вже найближчим часом

 

Ірина Соколова припускає, що у цьому місці, якщо розкопки проводити далі, можна знайти купу цікавих речей. Та не відкидає той факт, що можна натрапити на самі руїни.

Все по темі: будівлі  залишки  науковець  руїни 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин