На Купальську ніч кременчужан кличуть плести вінки і не тільки

Так відділ читальної зали Центральної міської бібліотеки запрошує усіх кременчужан та гостей на етнографічний фестиваль «Купальська ніч на Соборній».

Родзинкою етнографічного фестивалю буде майстер – клас з плетіння купальських вінків  за допомогою працівників бібліотеки

Також кременчужан запрошують зробити марену та ляльку-мотанку під керівництвом творчих людей із навчального центру «Лідер», створити ковані вироби спільно з Кременчуцькою спілкою ковалів, послухати легенди про цілющі трави від знавців-травників, насолодитися піснями у виконанні народного ансамблю пісні і танцю «Славутич», станцювати «трайбл в українському стилі» з театром танцю «ХАЙАТ», сфотографуватися  з Мареною, Мавром та Мавками, узяти участь у танку-руханці в купальських вінках.

Для наймолодших учасників фестивалю – шоу мильних бульбашок!

 

Із 6 на 7 липня українці традиційно святкують ніч на Івана Купала, яка здавна вважається святом молоді і кохання. “Квітне” папороть, дівчата плетуть вінки, хлопці стрибають через вогнище. Традиційно в ніч на Івана Купала по всій території України проходять магічні дійства. Ворожіння на кохання, на одруження – кидання вінків, здавна мало символічне значення. Дівчата власноруч збирали та плели два вінки, які наступного ранку кидали на воду. Якщо два вінки зійдуться – цього року утвориться пара і дівчина одружиться.

Все по темі: вінок  Івана Купала  сквер Бабаєва  традиції 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин