На Полтавщині селяни не вірять поліції

Селяни хочуть створювати громадські формування самооборони, щоб захистити себе від свавілля розбійників

Депутат Полтавської райради Оксана Гончаренко повідомила, що у селі Минівка Полтавського району відбулася сходка мешканців, на якій вирішувалося питання безпеки жителів на тлі розбійних нападів на пенсіонерів. Мешканці обговорили питання необхідності створення громадських формувань, які б чергували в населеному пункті, адже у районі лише один дільничній поліцейський обслуговує 5 сільських рад.

— У Куликовому, що під Полтавою, невідомі вночі безжалісно грабували пенсіонерів. Два розбійних напади. Як говорили місцеві мешканці, що постраждалі: чоловік поважного віку (побили, погрожували зброєю, щоб залишитись живим чоловік змушений віддати свої заощадження) і бабуся, у неї вирвали з вух золоті сережки живцем, залякали. Поліція відреагувала, виїхали на місце злочину. А далі? Результат? Місцеві мешканці налякані, — повідомила депутат.

Раніше в.о. заступника начальника управління інформаційної діяльності ГУНП в Полтавській області Дмитро Можаєв повідомив, що поліція відчуває гострий кадровий голод, натомість розбійні напади та грабунки зросли у десять разів.

Як повідомили у відділі комунікації ГУНП у Полтавській області, за півріччя 2016 року в області зареєстровано 73 випадки розбійних нападів, із них 20 — не розкрито. За аналогічний період 2015 року в області зареєстровано 64 розбійних нападів, із них — 18 не розкрито.

Все по темі: поліція  створили  формування 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин