Кличко хоче провести бій у Києві

За інформацією Sport.ua, в переговорах з менеджментом Тайсона Ф’юрі команда Володимира Кличка запропонувала два варіанти перенесення бою. У першому варіанті розглядалася Німеччина, де місцем проведення повинні були стати футбольні арени в Дюссельдорфі (де пройшов перший бій) або Гельзенкірхені. Другий варіант здивував навіть британців: було запропоновано перенести матч-реванш у Київі і провести його на НСК «Олімпійський». У цьому випадку дата бою через погодні умови переносилася на вересень, обговорювалася дата 10 вересня.

У цьому випадку команда Володимира була готова компенсувати британцям можливі фінансові втрати, які були б пов’язані з перенесенням бою. За нашою інформацією, мова йшла про 2 мільйони фунтів стерлінгів – настільки була б нижче каса зборів продажу квитків при проведенні матчу-реваншу в Києві (нагадаємо, в контракті на бій був пункт про те, що поєдинок відбудеться там, де він зможе згенерувати найбільші збори ). В якості аргументів з боку менеджменту українця наводилася впевненість, що на НСК «Олімпійському» буде аншлаг – цей історичний для України бій збере 60000 глядачів, що було б добре для телекартинки, адже майбутній поєдинок буде транслюватися в 150 країнах світу.

У цьому випадку, напевно, були б вищі шанси на проведення в рамках цього боксерського вечора бою Василя Ломаченка в андеркарді – наш чемпіон з радістю після більш ніж трирічної перерви виступив на очах рідної публіки.

Очікується, що британська сторона дасть свою відповідь на наступного тижня. Але, за нашою інформацією, для англійців пріоритетним варіантом залишається провести поєдинок в рідному місті Тайсона Ф’юрі Манчестері на Manchester Arena. За нашою оцінкою, 70 відсотків ймовірності, що бій відбудеться в Великобританії, 25 – в Німеччині і 5 відсотків – в Україні.

 

Все по темі: бій  Київ  Кличко  Ф'юрі 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин