Кременчуцькою поліцією може керувати екс-начальник Крюківського райвідділу міліції

Він має двох дітей, їздить на «Daewoo Lanos» і брав участь у затриманні ювелірних злодіїв. 

Сергій Терела, який раніше обіймав посаду начальника Крюківського райвідділу міліції, відтепер тимчасово виконуватиме обов’язки начальника кременчуцького відділку поліції. Сам же Сергій Терела на прес-конференції у поліції, 26 липня, зазначив, що у нього достатньо досвіду, аби бути не тимчасово виконуючим обов’язки, а начальником.
«Якщо мене призначать, значить я гідний цього, – говорить Сергій Терела. – Досвіду у мене достатньо».

Він також зазначив, що в правоохоронних органах працює з 2001 року. До цього закінчив Київську академію внутрішніх справ і отримав ступінь магістра. Має дружину і двох дітей, а ще їздить містом на «Daewoo Lanos».

Нагадаємо, що Сергій Терела брав участь під час затримання зловмисників, які напали на ювелірний магазин «Золото +». Також Сергій Терела був замішаний у скандальній історії відносно того, як міліція намагалась приховати той факт, що від початку злодіїв, які напали на ювелірку, переслідував охоронець однієї з приватних фірм – Давид Новік. Після публікації матеріалу у ЗМІ, охоронцю, як і іншим начальникам тодішньої міліції, також вручили нагороду за затримання зловмисників.

Вадим Могила, який до цього часу був начальником кременчуцького відділу поліції, був переведений до Одеси на більш високу посаду.

Все по темі: міліція  пограбування  поліція  Терела  ювелірка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин