На дорогах Києва з’явилася фальшива поліція

 

 

Псевдополіцейські не тільки зупиняють водіїв за порушення правил або перекривають рух, а й беруться за оформлення ДТП.

Вони самовільно малюють схеми і зрушують з місця розбиті автомобілі, пишуть “Вести”.

Випадок із самовільним оформленням ДТП стався в Києві на перехресті вул. Щусєва та вул. Максима Берлінського, де зіткнулися “Жигулі” і Ford Fiesta. Про аварію водії повідомили на 102, але раніше патрульної служби туди приїхав Fiat Doblo з наклейками Police 911.

“Вийшов чоловік у чорній формі, з нагрудним знаком, як у офіцера поліції, запитує: “Поліцію викликали?” Ми відповіли: “Так”. Наступне питання: чи можемо ми вирішити питання на місці між собою. Моїй машині було завдано збитків, тому потрібно було оформляти. “Офіцер” почав розставляти помаранчеві фішки, позначати фарбою сліди машин, фотографувати. Після цього сказав, що машини перешкоджають руху транспорту. Ми були впевнені, що він поліцейський, тому послухалися, хоча транспорт не дуже швидко, але об’їжджав нас. Уявіть мій шок, коли приїхала справжня поліція і почала все міряти, але відштовхуючись вже від нового положення машин!” – Розповів водій “Форда” Олег Охріменко.

За словами співрозмовника видання, “протокол” від людини, яка приїхала першою, не прийняли до відома.

“Тепер я переживаю, а чи не виявиться в суді, що з урахуванням усіх перестановок винен не водій “Жигулів”, а я. А нас і оштрафувати можуть за перестановку машин при ДТП, адже виходить, що у цієї людини не було повноважень давати нам такі вказівки”, – говорить водій “Форда”.

Він додав, що “поліцейський”, який приїхав на Fiat Doblo, дав йому свою візитку на ім’я Євгена Кобилянського, активіста “Української служби порятунку” (УСС).

Охріменко звернувся до поліцейських з проханням якось оформити порушення псевдополіцейскіх, але справжні патрульні на його прохання не відреагували.

Випадок з цим ДТП далеко не поодинокий. Активістів з цієї громадської організації поліція вже штрафувала на 8500 гривень за використання мигалок.

Керівник УСП Павло Диба розповів, що його люди не оформлюють ДТП, а допомагають складати європротокол.

“Ми – громадська організація, наша діяльність легалізована Мін’юстом. Про ДТП нам повідомляють люди або ми їх знаходимо, патрулюючи вулиці. Якщо першими приїхали ми, то забезпечуємо безпеку, недоторканність всього, що відноситься до ДТП. А при складанні адмінматеріалів поліцією надаємо їй допомогу” .

У поліції ж кажуть, що не варто звертати уваги на громадські об’єднання.

Заступник начальника патрульної поліції Києва Дмитро Євдокимов зазначив, що  всі знають, як виглядають патрульні автомобілі. До того ж у машин справжньої поліції сині номерні знаки.

Водій має повне право не реагувати на інші машини, і не зобов’язаний спілкуватися з цими людьми.

Автоюрист Вадим Володарський також говорить, що давати будь-які вказівки водіям громадські працівники не мають права. Вони не можуть зупиняти транспорт, перевіряти салон, багажники, давати вказівки. Водій може перевірити їх документи, а вказівок не виконувати. Якщо вони вимагають з’їхати з місця ДТП – це заклик вчинити адміністративне порушення.

Все по темі: Київ  поліція  фальшива 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин