На Полтавщині закуплять 43 шкільні автобуси за 26 млн грн

На Полтавщині цього навчального року планується збільшити кількість шкільних автобусів на 43 транспортні одиниці на умовах співфінансування, на що спрямовано 25 млн 800 тис. грн.

Про це під час апаратної наради повідомила керівник департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко, передає кореспондент УНН-Центр.

“З 1 вересня передбачається підвезення понад 13 тис. учнів та майже 1,3 тис. педагогічних працівників. Для стовідсоткового регулярного та безпечного перевезення учнів та педагогічних працівників до навчального закладу і додому протягом навчального року 2015−2016 рр. були задіяні 279 шкільних автобусів, 22 транспортні одиниці сільських, селищних рад та майже 60 рейсових автобусів. У цьому навчальному році планується збільшити кількість шкільних автобусів на 43 транспортні одиниці на умовах співфінансування за формулою 50 на 50 згідно з розпорядженням КабМіну, на які спрямовано 25 млн 800 тис. грн”, − сказала О.Харченко.

Із вказаної кількості шкільних автобусів до вересня заплановано придбати 70%, зокрема органами управління освітою 13 райдержадміністрацій та чотирьох об’єднаних територіальних громад вже придбано 21 шкільний автобус.

“Також вісім буде закуплено у шести районах та двох об’єднаних територіальних громадах до кінця серпня, та 12 − у семи районах та трьох об’єднаних територіальних громадах у вересні − жовтні поточного року”, − додала О.Харченко.

Також у департаменті освіти Полтавської ОДА повідомили, що через невиділення коштів із місцевого бюджету на умовах співфінансування об’єднані територіальні громади Клепачівської сільської ради Хорольського та Недогарківської сільської ради Кременчуцького районів не мають можливості провести закупівлю шкільних автобусів. Але за підсумками конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у 2016 році відібрано проекти об’єднаної територіальної громади Клепачівської сільської ради та відділу освіти Хорольського району, які передбачають придбання шкільного автобусу для підвезення школярів та педагогічних працівників до Шишаківської ЗОШ I-III ступенів с.Клепачі та Петракіївського НВК.

Все по темі: автиобус  закуплять  на Полтавщині 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин