Раківка без гарячої води через комунально-енергетичні війни?

З вівторка у мешканців 100 будинків (а це 4 бойлерних) немає гарячої води. У мерії пояснили: воду відключило ПАТ «Полтаваобленерго» за борги КП «Теплоенерго».

Про це повідомили сьогодні на засіданні штабу з підготовки до опалювального сезону, яке пройшло сьогодні в мерії.

Причину повідомив віце-мер з комунальних питань Валерій Декусар. Вся справа в борзі КП «Теплоенерго» перед ПАТ «Полтаваобленерго». Сума складає 800 тисяч гривень і комунальники готові погасити 300 тисяч гривень до кінця місяця. Залишається практично борг одного місяця за спожиту електроенергію.

«Ситуація виходить за рамки цивілізованих відносин. Так проблеми не можна вирішувати», – зазначив Валерій Декусар. Він повідомив, що наразі ведуться переговори між мером Кременчука Віталієм Малецьким і керівництвом ПАТ «Полтаваобенерго» з тим аби як найшвидше вирішити проблему і подати гарячу воду в квартири кременчужан.

Керівник КП «Теплоенерго» Дмитро Питулько нагадує, що борг перед ПАТ «Полтаваобленерго» з’явився саме тому, що енергетики заборгували за постачання гарячої води магістралями, що наразі на балансі в міста.

І якби ПАТ «Полтаваобленерго» виплатило кошти, як годиться за договором, то був проведений взаєморозрахунок.

До речі, ПАТ «Полтаваобленерго» відімкнуло світло в офісі КП «Теплоенерго», що на вулиці Чапаєва. Тепер там заправляють бензином теплогенератор і енергоживлять бухгалтерію і ще кілька підрозділів.

Та головне, питання, скільки мешканці Раківки будуть з тазиками, залишається відкритим.

Все по темі: води  мережі  ПАТ "Полтаваобенерго" 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин