Кажуть, що домовились: в «Айсберга» буде нова трибуна

Про те, що в Кременчуці  вдалося врегулювати конфлікт між кременчужанами та керівництвом льодового стадіону «Айсберг», сьогодні на щотижневій апаратній нараді повідомив заступник міського голови Дмитро Кравченко .

Він також розповів відбулися між власником льодового стадіону «Айсберг» та громадою будинків по вул. Київській, 79а та 97.

Нагадаємо, що жителі цих будинків висловлюють своє незадоволення роботою стадіону, в першу чергу, нарікають на недотримання шумового режиму.  Окрім того, люди побоюються, що з появою нової трибуни, дозвіл на розміщення якої було дано депутатами минулої каденції, до їх будинків буде перекрито доступ сонячного світла.

Як зазначив заступник міського голови Дмитро Кравченко, перемовини були складними. За ті кілька годин, що вони тривали,  обидві сторони все ж таки дійшли до порозуміння та підписали меморандум. Відповідно до нього власник льодового стадіону «Айсберг» бере на себе зобов’язання провести роботи з благоустрою, закрити зовнішню сторону трибуни  інсталяцією з красивим виглядом Кременчука, облаштувати тротуар і вирішити питання щодо відведення дощових стоків.

Разом із тим, Дмитро Кравченко зауважив, щоб запобігти доступу шуму під час проведення тренувань і хокейних баталій, бажано б на житлових будинках по вул. Київській 79а та 97 провести роботи з термоізоляції.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що це питання треба обдумати і  при формуванні нового бюджету, включити в міську програму утеплення будинків, після чого шумовий ефект має  значно знизитися.

Все по темі: Айсберг  жителі  стадіону 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин