Як захистити дім від негативу

Двері та вікна в Україні здавна захищали оберегами. Двері можуть як не впускати,
так і привертати певні енергії. П’ять покладених під поріг монет притягують гроші. Гілочка будяків, розміщена над дверима, захистить від недоброзичливців.

Двері

Двері – символ входу в інші виміри. Безліч захисних обрядів пов’язана з дверима і дверним порогом. Найбільш популярні захисні прикраси дверей: цибульні й часникові коси, рослинні вінки, мішечки з травами і сіллю, дзвіночки. А сіль, розсипана на порозі під килимком, відганяє зло.

Є й інші прийоми для захисту будинку від поганих сил: підкладені під килимок дві схрещені голки, насіння гірчиці, ніж під порогом.

Магічними захисними властивостями володіють три цвяхи, вбиті у верхній частині дверей у формі трикутника, зверненого вершиною вгору.

Щоб позбутися домовика, існував такий обряд: потрібно встати на поріг із внутрішнього боку будинку і кілька разів поспіль голосно грюкнути дверима. Тоді домовик потрапить у пастку між дверима та одвірком, а то і відразу піде. І навпаки, якщо господарі не хочуть втратити свого домовика, то грюкати дверима не слід.

Є такий тип людей, які відчиняють двері навстіж і ще деякий час перекладають сумки або розмовляють, перш ніж їх закрити. Це погана прикмета: існує повір’я, що той, хто не закриває за собою двері, привертає в будинок небажане єство та випускає із житла найбільш сприятливу енергію.

• Поріг відгороджує нас від семи бід, від чужого злого ока. У народі вважається, що на порозі не можна стояти, прощатися з гостями, що йдуть.

• Через поріг ніколи нічого не дають.

• Надійний спосіб уберегти свій будинок від підступів богопротивних істот – це повісити над вхідними дверима підкову, яка, як відомо, приносить щастя! Дуже важливо, щоб вона була з цвяхами – це підсилює захист.

Ключі
Стародавніх жриць часто зображували з ключами в руках. Це символізувало зв’язок із тонким світом і божествами. Ключі – символ мудрості та розуміння таємниць.
Цілий ряд заклинань і магічних ритуалів пов’язаний із ключами. Надітий на шию, маленький срібний або золотий ключик може замінити талісман.

Залізний ключ, як фалічний символ, допомагає від імпотенції, якщо його помістити під матрац.
Кілька старих ключів від будинку можна зібрати у зв’язку на червону стрічку. Це буде оберегом від злодіїв. Потрібно обійти своє житло і подзвеніти ключами біля кожного кута будинку. Потім повісити їх над парадними дверима у якості прикраси-амулета.

Ключ, який підходить до одного із замків будинку, поміщений поруч із ліжком у перевернутому вигляді, відверне нічні жахіття і посприяє спокійному сну.

А ось ключ, знайдений на вулиці, приносити в будинок не варто. Це, мабуть, найбільш шкідлива знахідка після голок, шпильок і монет.

Вікна

Вікна – ті ж двері, тільки без ключів. У давнину вікна називали оком вітру, бо прорізи у стінах, зроблені для провітрювання від диму, часто свистіли від вітру.
Повішені на вікна штори набувають захисної функції, якщо вони білого кольору. Але оскільки світлі штори не захищають від сонця, то від негативних впливів допомагають білі фіранки або тюль. Білі фіранки досі прийнято вішати на кухні.

Сьогодні сучасні дизайнерські ідеї настільки різноманітні, що можуть допомогти тим господарям, які хотіли б забезпечити своєму будинку найбільший захист.

Які ж вікна найбільш ефективні в магічному контексті? Це вікна з вітражами, оскільки скло різних кольорів заломлює світло і випускає очищувальні вібрації. Візерунки на вікнах відкидають різнокольорові промені в кімнату, утворюючи фрагменти на стінах і на підлозі, що світяться – ефект кристала.

Особливе значення мають круглі вікна, відомі як місячні вікна. Вони здатні принести максимум магічної користі у спальні та гармонізують особисте життя господаря.

Мити вікна корисно розчином нашатирного спирту або оцту. А будь-які талісмани, камені, кристали, рослини посилено працюють, якщо вони знаходяться на підвіконні.

Все по темі: дим  оберіг  прикмети 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин