Новий КрАЗ прибиратиме дороги Кременчука

«АвтоКрАЗ» виграв тендер, оголошений Кременчуцькою міською радою, на поставку комунальному підприємству КТП -1628 спеціального автомобіля для утримання доріг КрАЗ -5401С2.
Комбінована дорожня машина (КДМ) зі змінним обладнанням та снігоочисним відвалом, за технічними умовами тендеру, буде базуватися на самоскиді КрАЗ-5401С2 колісної формули 4х2. Це нове, перспективне покоління кременчуцьких вантажівок, спроектоване спеціально під потреби комунальних господарств країни. Безкапотна лінійка нових КрАЗів дуже маневрена, що важливо в умовах міського циклу, при цьому ефективна і потужна, як і її серійні капотні побратими.
Дорожник буде обладнаний солерозкидачем для посипання інертними матеріалами або антиожеледними реагентами, керованими за допомогою бортового комп’ютера, а також снігоочисним відвалом для очищення дорожнього полотна від снігу. За умовами тендеру, спецмашина буде виготовлена і передана замовнику до кінця поточного року.

Нагадаємо, що комунальна техніка КрАЗ – сміттєвози, пилососи та комбіновані дорожні машини, поставлена КТП №1628 м. Кременчука в рамках виграних КрАЗом у різний час тендерів, ось уже майже п’ять років забезпечує чистоту і порядок в рідному місті. Експлуатаційники, як переваги вітчизняної комунальної техніки КрАЗ нового покоління безкапотніков, відзначають її маневреність і високу продуктивність. Великим плюсом вони також вважають близьке розташування підприємства і доступний сервіс.

Сьогодні місту ще потрібні пилососи для прибирання вулиць, поливальні машини, сміттєвози та інша техніка для обслуговування і ремонту доріг. КрАЗ все це виробляє і готовий забезпечити не тільки Кременчук, але й всі міські господарства країни різною комунальною технікою в потрібних обсягах.

Все по темі: «КрАЗ»  підприємства  сервіс 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин