Парашут та двигун. Мотопарапланери літали на Полтавщині 

За словами одного з організаторів змагань Олександра Прокопа, Кубок – це не лише змагання, це своєрідний фестиваль романтиків неба. На турнірі можна побачити не лише мотопарапланери, але й дельтаплани та навіть невеличкі літаки.
Два дні, 2-3 вересня, в небі над Нижньою Мануйлівкою  мотопарапланеристи виконували різні фігури пілотажу. Як розповів Олександр Прокоп, вперше на Кубку парапланеристи виконали завдання з обльоту на невеликій висоті спеціально виставлених конусів. Сам Олександр Прокоп літає з 1999 року, коли вийшов на пенсію. Він з дитинства мріяв стати льотчиком, але у підсумку займається юридичною справою, проте свого захоплення  не полишив і зараз є організатором та активним учасником Кубку.
На жаль в Україні такий вид спорту, як польоти на парапланерах, мотопарапланерах та дельтапланах не мають широкого розповсюдження. Голова Полтавського обласного осередку парапланеризму Михайло Яріна говорить, що все тримається на рівні ентузіастів справи, а от державної підтримки, як це було, наприклад, за радянських часів, немає. Хоча аероклуби могли б стати базою підготовки для військово-повітряних сил України та аеромобільних частин українського війська.
Аби пересвідчитися у красі польоту журналіст та оператор Громадське.Кременчук здійснили свої перші вильоти на мотопарапланері.
Мотопараплан  – параплан з силовою установкою, що забезпечує його запуск і підтримку в повітрі. Він повинен забезпечувати можливість нормального польоту і бути в межах визначення параплана. Повітряний гвинт ранцевої рухової установки створює тягу, що дозволяє злітати з горизонтального майданчика. З одного боку, така установка складніша, важча, але, з іншого боку, пілот перестає залежати від висхідних повітряних потоків.

Все по темі: змагання  кубок  мотопараплан  парашут  політ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин