В Полтавській облраді з’явилась депутатська група «Кременчуцький край»

Сьогодні група депутатів Полтавської обласної ради від м.Кременчука та Кременчуцького району разом із першим заступником голови обласної ради Євгеном Холодом зустрілися з міським головою Кременчука Віталієм Малецьким.

Як зазначив перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод, депутати від Кременчука і району створили депутатську групу.

« Місто Кременчук є бюджетоутворюючим містом області і держави, водночас, при розподілі державних коштів нерідко Кременчук не отримує належної уваги, те ж саме спостерігається і в Кременчуцькому районі. А оскільки місто і район досить тісно пов’язані,  тому виникла ідея  об’єднати зусилля депутатів від Кременчука та Кременчуцького району задля відстоювання інтересів громади. Зараз йде формування бюджетів всіх рівнів на 2017 рік, і досить важливо спільно відстоювати кожну цифру, аби наступного року і місто і район могли нормально розвиватися», – йдеться у повідомленні прес-служби міськвиконкому.

Міський голова Віталій Малецький подякував всім за таку позицію. Він зазначив, що сьогодні депутати обласної ради від Кременчука справді працюють на благо міста. Завдяки їх зусиллям Кременчук отримав додатково до бюджету більше 20 млн.гривень. Ці кошти спрямовані на виконання важливих для міста проектів, таких як капремонти доріг, будівництво дитячих спортивних майданчиків, забезпечення потреб онкодиспансера, впровадження соціальних програм, потреби житлово- комунального господарства. І те, що депутати від різних партій виявили спільне бажання об’єднатися навколо проблем міста і разом з міською владою вирішувати їх, є насправді важливим і правильним кроком.

Депутати проголосували за створення депутатської групи, яка отримала назву «Кременчуцький край». До її складу увійшли Володимир Барчук, Валентина Крутько, Наталія Макаруша, Валерій Чечель, Василь Хоменко, Євгеній Холод. Керівником групи одноголосно обрано Василя Хоменка, заступником – Валерія Чечеля. Керівник групи матиме право голосу на президії обласної ради.

 

Все по темі: група  депутати  створили 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин