Кращий ескіз пам’ятника голубам у Кременчуці визначено

Протягом декількох місяців кременчужани обирали шляхом голосування прийнятний варіант ескіза майбутньої скульптури голубів порід  “Крюківська” і “Кременчуцька”.

Нагадаємо, пам’ятник породі голубів породи “Крюківська” і “Кременчуцька” стане своєрідною візитною карткою нашого міста, адже місцева порода унікальна і рідкісна, має всесвітнє визнання і втілює в собі багатовікову історію. Завдяки цим голубам Кременчук відвідують тисячі людей, і щороку їх кількість збільшується, багато гостей приїжджають саме з-за кордону.

Як повідомив у “Фейсбуці” ініціатор встановлення пам”ятника Геннадій Тертичний, з огляду на результат опитування в ЗМІ і групі “ФБ”, з невеликим відривом перше місце зайняв ескіз скульптора – дизайнера Дмитра Іва (Харків)

На ескізі Дмитра ми бачимо голубів у кольорі, форма пам’ятника у вигляді лави, яка символізує Крюківський міст, що об’єднує Крюків та Кременчук.

Почесне 2 місце набрав ескіз Богдана Козаченка – скульптурна композиція у вигляді вільних птахів, які сидять на клітці, виконана у бронзі. Голуби представляють епоху дворянства.

Для прийняття остаточного рішення буде потрібно порівняти раніше зазначені пріоритети, ціну – якість, можливість фінансування виготовлення та встановлення скульптурної композиції голубів.

Все по темі: голлуби  ескіз  Крюківський міст 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин