Кременчук відвідала делегація посольства Індонезії

Сьогодні в Кременчуці перебуває індонезійська делегацієя, яка перебуває в нашому місті в рамках відзначення Міжнародного дня миру.

Серед гостей Кременчука – Пан Юсран Хадромі– Радник-Посланник, Тимчасовий Повірений у справах Посольства Республіки Індонезія; Пан Норвін Анвар – Радник, Голова інформаційно-культурного відділу; Пан Прабово Хімаван – Співробітник інформаційно-культурного відділу.

Вітаючи гостей нашого міста, міський голова Віталій Малецький висловив вдячність представникам Посольства Індонезії за те, що вони займаються пропагандистською діяльністю, спрямованою на збереження миру на планеті Земля.

Зі свого боку Пан Юсран Хадромі– Радник-Посланник, Тимчасовий Повірений у справах Посольства Республіки Індонезія наголосив, що досвід співпраці між Індонезією та Україною, у тому числі Кременчуком, обов’язково необхідно продовжувати. При цьому реалізовувати нові партнерські проекти в різних сферах життєдіяльності, враховуючи гуманітарну та промислову галузі. Тим паче, що на найвищому рівні глави обох держав досягли домовленостей з ряду питань подальшої співпраці між країнами.

Переконатися в тому, що країна Індонезія є цікавою для підлітків Кременчука, гості міста зможуть вже сьогодні, побувавши в загальноосвітніх закладів Кременчука на заходах із нагоди Міжнародного дня миру.

Наприкінці зустрічі учасники обмінялися сувенірною продукцією.

Все по темі: делегація  держав  посольства 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет