Чи потрібна Кременчуку Хресна хода церкви Московського патріархату?

Сьогодні у мерії Кременчука зібрались представники волонтерських організацій, активісти і представники духовенства , аби обговорити перспективу Хресного ходу, який хочуть організувати в Кременчуці.

Як пояснив секретар міськради Юрій Гриценко, до них надійшов лист від Єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая щодо проведення 29 вересня Хресної ходи.

Ідея проведення ходи викликало обурення в волонтерів і АТОвців. Згадали що православна церква підпорядковується Московському патріархату, що рідні убитих бійців відмовляються відспівувати їх в церквах Московського патріархату.

Не задовольнило і пояснення Єпископа Миколая, що ходу хочуть провести в православне свято на честь Ікони Божої матері смирення. І помолитися за мир.

Всі хто зібрався цього дня озвучили своє негативне ставлення до Хресної ходи.

Священник православної церкви Київського Патріархату Володимир Макогон говорить що причина розбрату криється глибше. І проблему потрібно було вирішувати ще 25 років тому.  І що потрібно вже зараз об’єднуватися. “Питання треба обговорювати тут, а не під ралаючі шини і каміння, що летить”,- його слова.

Вирішили ще подумати, і можливо зібратися ще раз. До 29 вересня є ще час.

Те що в ході є зупинка біля меморіалу Героям Небесної сотні – то велике досягнення, зауважив Володимир Макогон.

 

 

Все по темі: отець  патріархату  церква 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин