Кому заважає головний лікар Третьої міської лікарні Українець?

Вимога колективу: повернути Вадима Українця на робоче місце.

Сьогодні, 6 жовтня, віце-мер, що курирує питання медицини, оЛьга Усанова і начальник міського управління охорони здоровя Максим Середа провели збори із колективом Третьоїх міської лікарні.

Чиновники відразу повідомили, що це резонансне питання, яке на слуху у кременчужан і хотіли розібратися в ситуації.

За словами пана Середи, влітку в цьому лікарняному закладі відділом внутрішнього аудиту міськвиконкому було проведено перевірку фінансової-господарської діяльності. З результатами перевірками ознайомлено головного лікаря. Бо під час перевірки виявлено ряд фінансових порушень на 868 тис. грн., а яких привели до втрати ресурсів – на 344 тис. грн.

Після цього була розмова мера Кременчука з головним лікарем. А далі він пішов на лікарняний.

«Мене про те, що він на лікарняному не повідомив. 1,5 місяця лікарня без керівника. Не буду піддавати сумніву його діагнози, проте так прийнято, щоби керівник інформував свого начальника», – слова Максима Середи

Також стає відомо, що вже 30 вересня Вадим Українець через приймальню передав заяву, що виїжджає добровольцем до шпиталю імені Пирогова у зону АТО.

Масим Середа переконує, що розпорядження з Міністерства охорони здоров’я  про його відрядження в мерію не надходило і наказу про відрядження міське управління не видавало.

Дуже вже пан Середа переймався, що особисто ні його, ні мера Кременчука Вадим Українець особисто не попередив.

А ось пані Усанова переймалась, що може виникнути проблеми в лікарні з закупівлею ліків, чи підготовкою якихось документів. Та пізніше виявилось, що це лише її побоювання. Начмел лікарні запевнив, що проблем немає.

«Ви виконуєте політичне замовлення?»

Це питання прямо поставив громадський активіст, АТОвець, Олегн Штефан. Він зазначив, що Вадим Українець постійно допомагав учасникам АТО, а також нагадав чиновникам, що коли трапився випадок, що АТОвець помер у Четвертій міській лікарні, такого резонансу чиновники не побачили.

Журналісти ж поцікавились, чи знають у мерії, що Вадим Українець подав заяву до поліції, щодо правомірністі проведеної перевірки та об’єктивність зроблених нею висновків про порушення? Конкретної відповіді з уст чиновників не прозвучало.

«Ху із Сичов?»

Це питання цікавило, як представників ЗМІ, так і медперсонал лікарні. Бо мала місце інформація, що людину з призві щем Сичов мали представити, як головного лікаря. І хоч Ольга Усанова пояснила, що Вадим Українець не звільнений, посада керівника лікарні не вакантна і тому не час говорити про призначення нового головного лікаря, стало відомо зворотне.

Так Сичов – лікар-кардірхірург, що працює в Київському інституті серця. І більш того, він звільнився, аби стати головним лікарем.

«Ми хочемо знати ваші подальші плани. Сичов минулої п’ятниці звільнився з роботи у київській лікарні і пояснив своїм колегам, що їде працювати до Кременчука на посаду головного лікаря 3-ої лікарні», – це слова завідуючого кардіологічним відділенняс Сергія Ярошенка.

Чиновники щось говорили про кадровий резерв, та схоже колектив пояснення не задовольнив.

Бо далі у виступах лунало про те, ще медперсонал злагоджено працює. Проблем не виникає.

А головбуг лікарняного закладу  прояснила питання перевірки.

«Я 36 років пропрацювала головним бухгалтером, але такого – не бачила. 29 червня після обіду прийшла перевірка. Заздалегідь, як вимагає закон, ніхто нас про неї не попереджав. Мало того, самого головлікаря не було. Він перебував у відпустці. Це було замовлення »,- слова Зінаїди Приз.

Далі лікарі повідомили, що їх чекають пацієнти, можливо там вже черги під кабінетами. Та перед цим їм повідомили, що їм призначать в.о головного лікаря.

Все по темі: керівник  прийнято  Українець 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин