«КрАЗ» ярмаркував на «AGROEXPO-2016»

«АвтоКрАЗ» із хорошими результатами та цікавими пропозиціями щодо співпраці повернувся з IV Мiжнapoдної aгpoпpoмислoвої вистaвки «AGROEXPO-2016», яка  завершила роботу 1 жовтня
у м. Кропивницький.

До уваги відвідувачів заходу український виробник – Кременчуцький автозавод – представив дві перспективні моделі, які можуть бути успішно використані у різного рівня  фермерських господарствах та агрофірмах.

Експозиція «КрАЗу» містила двовісний самоскид КрАЗ-5401С2 та універсальне полегшене шасі КрАЗ-5401Н2, максимально уніфіковане з різними силовими установками і спецнадбудовами, у даний час обладнане ізотермічним фургоном.

Автомобіль КрАЗ-5401С2 (4х2) ПАТ «АвтоКрАЗ» створило на початку поточного року. Особливості самоскида складають:

–  надзвичайна маневреність із мінімальним радіусом  повороту – близько 7,5 м, за рахунок встановлення безкапотної кабіни;

– 10-тонна вантажопідйомність за невеликих габаритів: 6330х2500х2960;

– комфортабельність робочого місця водія завдяки встановленню ергономічної кабіни зі зручними сидіннями на пневмопідвісці, кермової колонки, регульованої за кутом і висотою, функціональній панелі приладів і решті «дрібничок», які знижують стомлюваність під час роботи.

– оригінальна самоскидна 7-кубова платформа коробчастої форми з дистанційним механізмом запирання заднього борту. Платформа обладнана підйомним механізмом із телескопічним здвоєним циліндром.

Універсальне полегшене шасі КрАЗ-5401Н2  (4х2) – ще одна з перспективних моделей, на яку автозавод робить ставку. Відмінність конструкції цієї моделі – у застосуванні полегшених вузлів і агрегатів. Зокрема, «схудла» підвіска, а замість гарячекатаного швелера лонжеронів рами шасі застосований полегшений холодногнутий швелер із високоміцного металу австрійського концерну Voestalpine AG.

Високоергономічна безкапотна кабіна із пониженим габаритом (2960 мм проти 3050 мм самоскида КрАЗ-6511С4), широке лобове скло, що забезпечує чудовий огляд дороги, максимальна уніфікація з іншими автомобілями сімейства й адаптація під різні силові установки, мінімальний – 8,5 м, радіус повороту, менша, ніж у попередників, витрата палива і багато іншого з переваг помітно відрізняють цю модель шасі від побратимів. На даному шасі встановлений ізотермічний фургон об’ємом 33,13 м3, який підтримує температурний режим від мінус 20 до плюс 20 градусів.

Наміри КрАЗу з розширенням лінійки безкапотних автомобілів закріпитися в ніші техніки нижчої вантажопідйомності і потіснити іноземні аналоги поступово реалізовуються. Обидва експонати мали на виставці успіх у фермерів та аграріїв. Які, серед іншого, відзначили, що самоскид КрАЗ-5401С2 якнайкраще придатний до цілорічного використання у якості перевізника різних сільськогосподарських вантажів, а рефрижератор допоможе вберегти сировину під час її транспортування до перероблювачів.

Під час виставкових днів представники ПАТ «АвтоКрАЗ» провели ряд зустрічей із потенційними покупцями, під час яких обговорили численні питання щодо співпраці українського виробника техніки з  українськими годувальниками країни, встановлені нові ділові контакти та визначені спільні та актуальні для обох базових галузей країни завдання, намічені шляхи їхнього вирішення.

Все по темі: «КрАЗ»  ПАТ «АвтоКрАЗ» 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин