Змагання роботів: сумо, футбол та випробування на швидкість

Не лише подивитися, а покерувати роботами на футбольному полі, повболівати за робота-«сумоїста», який намагається виштовхнути суперника за коло на дохе, здивуватися швидкості невеликої «розумної машини», яка долає надскладну трасу, і навіть потрапити у «Місто мрій». Усе це та багато іншого можна було зробити на фестивалі робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST 2016» у Горішніх Плавнях 6-7 жовтня.
У дні фестивалю на першому поверсі Палацу культури в Горішніх Плавнях виникло величезне лего-містечко – «Місто мрій». Це справжня мрія тих, хто захоплюється мультсеріалом «The Simpsons», персонажами студії «Marvel» та «DС». Казкове місто з епізодами та героями комп’ютерних ігор, коміксів та епізодами кінофільмів – усе продумано та відтворено до найдрібніших деталей. Тут же розмістилося невелике футбольне поле, де покерувати роботом-«футболістом» міг кожен охочий. А ще напам’ять тут робили селфі з величезним роботом.
У цей же час поверхами вище та нижче тривали запеклі бої між роботами-«сумоїстами» та перегони на швидкість. У конкурсі «Слалом» роботи мали подолати надскладну трасу. І не лише не збитися з маршруту, а й зробити це якомога швидше. Щоб перемогти у конкурсі, учасники облаштовували своїх «вихованців» різноманітними датчиками, розробляли спеціальні програми, вигадували різноманітні хитрощі.
Взагалі, щоб перемогти у конкурсі робототехніки, потрібно було хитрувати. «Якщо хочете виграти, обов’язково повинні щось вигадати. Якусь хитрість у конструкції або у програмі, чи якщо це керований робот – у стратегії сутички», — пояснив головний суддя фестивалю Костянтин Луньов.
Тож розробляли і винаходили щось нове й учасники у категоріях керовані та некеровані «Роботи-сумо». Кременчужанин Данило Осташко, наприклад, написав для свого робота спеціальну програму. На його думку, гарантія успіху – це те, що програма не залежить від людських емоцій.
Загалом на фестивалі цього року взяли участь 70 команд із Києва, Дніпра, Харкова, Кременчука, Тернопіля, Горішніх Плавнів, Добровеличківки та Вінниці.
Фестиваль проходив під девізом «Ми конструюємо майбутнє». І під час нього акцентували увагу на тому, що робототехніка – майбутнє будь-якої передової країни.
А починалося захоплення робототехнікою у Горішніх Плавнях зі вчителя-ентузіаста школи №1 Олександра Романа. Коли для кабінету інформатики тут закупили кілька комплектів роботів, він організував гурток робототехніки. Побачивши розмах гуртка, міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков ініціював проведення фестиваль робототехніки у місті. Вперше такий захід відбувся минулого року. Цього року фестиваль об’єднав уже удвічі більшу кількість учасників.
Приємним заохоченням до участі у конкурсі був і призовий фонд. Переможці змагань отримали ноутбуки, планшети та смартфони. А школі №1, де почалося захоплення робототехнікою у Горішніх Плавнях, – 3D-принтер.

Все по темі: FERREXPO ROBOT FEST 2016  Горішні Плавні  роботи  робототехніка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин