Крюківський вагонобудівний завод презетував нову підмітально-прибиральну машину

Машини КВБЗ-4002 «Чистий шлях» розпочав випускати вагонобудівний завод.


У першої одиниці вже є господар – Крюківський вагонобудівний завод виграв тендер на поставку двох різних за конструкцією дорожніх прибиральних машин комунальному господарству міста.

Як зазначив голова правління ПАТ «КВБЗ» Анатолій Шабала, в сучасних економічних умовах підприємство намагається розширювати свої виробничі можливості, орієнтуючись на нагальні потреби міста і держави. Подібна комунальна техніка імпортного виробництва досить дорога, тому не кожному комунальному господарству під силу її купити, а машини вітчизняного виробництва коштуватимуть майже вдвічі дешевше. При цьому якість виробники гарантують. Вона зможе працювати як на великих транспортних магістралях, так і на міських вулицях. Основне її призначення – це змітання та збирання сміття і завантаження у кузов самоскидів. Ця машина може прибирати пісок, асфальт після фрезерування, щебінь тощо.

Зараз машину готують до участі у XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Комунтех-2016», яка відбудеться 8-10 листопада 2016 року у місті Києві. Після повернення до Кременчука вона переїде на КАТП-1628.

Все по темі: КВБЗ  машини  презентація 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Січня, 2020 Понеділок
25 Січня, 2020 Субота
24 Січня, 2020 П’ятниця
22 Січня, 2020 Середа
21 Січня, 2020 Вівторок
більше новин