Місяць після відпускання цін державою: як змінилася ціни на продукти?

Так, найсуттєвіше зросли в ціні яйця (майже у два рази), вершкове масло (на 7%) та сало (на 11%).

Користуючись даними Державної служби статистики та власними спостереженнями, «ЕнергоЛайф.інфо» порівняв, скільки коштували продукти наприкінці вересня та наприкінці жовтня.

Нагадаємо, що з 1 жовтня держава тимчасово скасувала регулювання цін на продовольчі товари.Сьогодні на календарі 1 листопада, тому час підбити підсумки, які зміни відбулися стосовно цінової політики на продукти.

Проаналізувавши дані, ми зробили висновок, що деякі продукти дійсно подорожчали, а деякі навпаки стали дешевші. Так, найсуттєвіше зросли в ціні яйця (майже у два рази), вершкове масло (на 7%) та сало (на 11%). Десяток яєць у супермаркетах Полтави нині коштує 25-26 грн, 200-грамова пачка вершкового масла 73% жирності – близько 25 грн, кілограм сала 38 грн/кг.

Незначне підвищення цін спостерігається на молоко, яловичину, борошно, цукор та картоплю. Значно здорожчала птиця, що особливо помітно при спостереженні за динамікою ціни на філе куряче – нині воно коштує від 70 грн/кг, тобто навіть дорожче, ніж свинина.

У свою чергу подешевшали гречка (нині купити кілограм цієї крупи можна за 25 грн/кг), свинина (від 63 грн/кг) та олія (від 28 грн за літр). Не змінилася ціна на хліб та борошно.

Все по темі: зросли  продукти  Ціни 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин