То без роботи, то без потрібного спеціаліста

Змінити професію і стати кухарем, електромонтерем або електрозварником на автоматичних та півавтоматичних машинах зможе кожен охочий.

Як повідомив директор Центру зайнятості Віктор Калашник, опанувати нову професію зможуть не лише безробітні, а й ті, хто працює. Навчання у групах по 12-15 осіб проходитиме на базі ПТУ №5 та №26, ПП «Інженерний центр «Енергоексперт». І триватиме 4-6 місяців. Практику проходитимуть на підприємстві з подальшим працевлаштуванням.

Така новація пов’язана з тим, що найбільше на сьогодні затребувані працівники робітничих спеціальностей. Таких вакансій у Кременчуцькому центрі зайнятості на сьогодні 68,2 %.

А ось для 64 директорів, зареєстрованих у Центрі, немає жодної вільної вакансії. Для 116 бухгалтерів – лише 8, а 25 юристів претендують на єдину вільну вакансію.

Загалом сьогоднішня статистика Центру – 2754 безробітних і 750 активних вакансій.

Найбільше потрібні: кухарі, верстатники широкого профілю, слюсарі, швачки, водії тролейбуса, двірники, електромонтери, інспектори (у виправну колонію), будівельники, верстатники деревообробних верстатів, пресувальники, електрики.

Набирають працівників: вагонобудівний, механічно-ремонтний, сталеливарний (за повідомленням Віктора Калашника, вже на весну цей завод збирається вийти на колишні потужності) та колісний заводи, «АвтоКрАЗ», тролейбусне управління та виправна колонія, швацька фабрика «Кремтекс» та кар’єроуправління «Кварц», Полтавський ГЗК, товариства «Фероліт». «Компанія Інтер-ліс», «Малокохнівський кар’єр».

Все по темі: електрозварник  кухар  робота  центр зайнятості 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин