Кременчужанам хочуть допомогти з ремонтом квартир

Займатися цим збираються волонтери з усієї України у рамках волонтерського табору «Будуємо Україну разом».

«Унікальність нашого табору полягає в тому, що зранку ми працюємо фізично, ремонтуючи будинки, а ввечері спілкуємось, співаємо, граємо у футбол та ділимось досвідом про діяльність в громаді, тим самим руйнуючи стереотипи, які існують між жителями сходу і заходу», – пояснює менеджер волонтерського табору Юрій.

Тож волонтери (а ним може стати кожен охочий) їздять по українських містах і допомагають відновити, відремонтувати житло людям, які потребують цієї допомоги.

Кому можуть допомогти. Найчастіше це сім’ї АТО-вців та внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечених та родини, які перебувають у скрутному матеріальному становищі. Їх шукають через міські управління соцзахисту та звертаючись до влади, місцевих активістів. А ще з проханням про допомогу до волонтерів можна звернутися самостійно. Наприклад, надіслати лист на пошту [email protected], lef.org.ua. Або зателефонувати +38 093 299 83 чи +38 098 872 5830.

Чим допоможуть. У кожному місті волонтери проводять приблизно місяць. За цей час працюють у середньому на трьох об’єктах. За цей час можуть послати підлогу, побілити, поштукатурити. Але одразу попереджають – капітальні ремонти не роблять. А ще говорять, що для них дуже важлива віддача сімей, яким допомагають. Тобто ті, хто не переконаний, що їм хтось щось винен і що за них усе зроблять. А й самі активні, прагнуть змін.

Де братимуть гроші на ремонт? Це переважно грантові програми. А також менеджери проекту шукатимуть небайдужих місцевих підприємців, які можуть допомогти з будматеріалами.

Хто може стати волонтером. Кожен охочий. Приблизно 20-25 волонтерів – це ті, хто їздить із волонтерським табором по всій Україні постійно. Ще приблизно стільки ж людей зазвичай долучаються у тому місті, де розбивають волонтерське наметове містечко. Найчастіше це молодь від 16 років. Але часом бувають і 53-річні волонтери.

Умови для волонтерів. У теплу пору року це може бути наметове містечко на березі річки. Коли можна запалити ватру, поспівати, весело провести час. Також якщо місцева влада надає таку можливість, волонтерів можуть поселити до гуртожитку. Щоб стати волонтером, можна записатися у волонтерський табір «Будуємо Україну разом» у соцмережах або заповнити анкету на сайті http://www.prostir.ua/. Або ж можна звернутися по допомогу у кременчуцький #Adapter.

Коли діятиме волонтерський табір? Із квітня по жовтень. Коли саме волонтери приїдуть до Кременчука, стане відомо пізніше.

Все по темі: Будуємо Україну разом  волонтер  ремонт  стереотипи 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин