Революція Гідності. Рік третій: «Ми віримо в Україну-маму!»

21 листопада в Києві з‘явились перші протестувальники, здебільшого студенти. Тоді ніхто не думав, що цей день змінить історію нашої держави. Дехто з тих перших, хто вийшов на Майдан, завершив навчальні заклади, одружився… А частина з тих, хто став на їхній захист і захист європейського вибору країни, назавжди залишився там. Став Героєм – вічним бійцем Небесної Сотні. І далі: анексія Криму, Іловайський котел і кривава бійня біля Дебальцевого… Війна, названа АТО, триває. Випробування, які випали на долю українців, теж тривають…

2013 рік

Це був рік мирних протестів, страйків, демонстрацій. 21 листопада 2013 року вважають початком Революції Гідності. Це день, коли Урядом Миколи Азарова було зірвано підписання угоди про євроінтеграцію, після чого почали збиратись перші мітингувальники. Ще одна ключова дата – 30 листопада, день, коли на Євромайдані були побиті студенти. Наступного дня на Майдані було 2000000 людей з усієї України.

За межами України поширена думка, що дату Революції необхідно визначати з ходи протестувальників до Верховної Ради 18 лютого, коли почались масові криваві зіткнення зі значними людськими жертвами. Але то вже був 2014 рік. 2013 рік для всіх – рік мирного Євромайдану.

Уже мало хто пам’ятає, що у Кременчуці з 21 по 30 листопада молодь проводила флеш-моби з прапорами Євросоюзу біля пам’ятника Леніну. На перший великий протест вийшли у неділю, 31 листопада.

2014 рік

Цей рік був найбільш насичений подіями за увесь період незалежної України. Криваві події на Майдані, повалення режиму Януковича, анексія Криму, війна на сході, яку і досі називають АТО. І тисячі смертей, покладених на вівтар історії. Це рік Іловайського котла, це рік, коли волонтери витягли на собі всі тяготи військового життя.

Це рік становлення нового українського війська. Рік неймовірного підйому патріотизму нашого народу. У 2014 році український народ почав позбавлятися символів старого режиму. Падають пам’ятники, з міст зникає вся радянщина. У Кременчуці на початку цього року прибрали пам’ятник Леніну й активно почали процес декомунізації.

2015 рік

Початок року не менш кривавий, ніж попередній рік. І знову сотні смертей на сході країни. Котел поблизу Дебальцевого, обстріл Маріуполя, трагедія Волновахи… Рік чергових виборів у нашій державі, рік тотальної декомунізації. Цього року стартує грандіозний український проект «Нова поліція», на який покладають величезні надії.

2016 рік

Апатія, зневіра, безнадія – такі настрої в людей наприкінці цього року. Бо отримали платіжки із жахливими рахунками. Та перед цим дізнались, які статки мають чиновники і народні обранці. Останні все це показали в е-деклараціях. Уперше цього року в Кременчуці біля мерії запалали шини, а люди вийшли протестувати проти високих тарифів.

Випробування тривають…

Все по темі: революція  Революція Гідності 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин