У 2017 році пасажирський залізничний проїзд подорожчає на 35%, – міністерство

 

ПАК «Укрзалізниця» має намір в 2017 році підвищити залізничні тарифи на вантажні перевезення на 25% і на проїзд у пасажирських поїздах на 35%.

Дану інформацію підтвердив директор департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Міністерства інфраструктури України Олександр Федоренко.

За даними чиновника, індексація залізничних тарифів закладена в проект фінансового плану «Укрзалізниці» на 2017 рік, який вже схвалений Мінінфраструктури і найближчим часом буде відправлений на зовнішнє узгодження в Мінфін і Мінекономрозвитку.

Директор залізничного департаменту зазначив, що необхідність перегляду тарифів виникла в зв’язку з ростом цін на продукцію, що закуповується для потреб залізничної галузі, зокрема, на дизельне паливо і електроенергію.

Крім цього, за його словами, підвищення тарифів необхідно для часткової стабілізації фінансового стану галузі, в тому числі – для підтримки в робочому стані рухомого складу та забезпечення безпеки руху, що вимагає значних витрат, оскільки знос основних фондів залізничної галузі становить майже 90%.

Варто нагадати, що з 30 квітня «Укрзалізниця» підвищила тариф на вантажоперевезення залізничним транспортом на 15%. При цьому «Укрзалізниця» планувала в 2016 році підвищити тариф на перевезення вантажів на 30% в два етапи: з 1 січня 2016 року на 15% і з 1 липня – ще на 15%.

У відповідь на цю ініціативу найбільші промислові підприємства металургійної, цементної і хімічної промисловості звернулися до українського уряду з проханням не допустити додаткового підвищення тарифів на вантажоперевезення залізничним транспортом і підтримали ініціативу про введення мораторію на підвищення залізничних тарифів на 2016 рік.

Раніше «Укрзалізниця» неодноразово підвищувала вантажні залізничні тарифи. Так, з 1 лютого 2015 року було підвищено тарифи на перевезення вантажів на 30%. В кінці липня 2014 «Укрзалізниця» проіндексувала тарифи на 12,5%.

У фінплані компанії на поточний рік не передбачено підвищення тарифів на пасажирські перевезення, крім 5-процентного підвищення на перевезення в першому класі швидкісних поїздів категорії «Інтерсіті +» і збільшення прибутковості від підвищення класності та сервісу деяких поїздів.

 

Джерело: УНІАН

Все по темі: залізничний  подорожчає  проїзд 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин