В Україні почали продавати дешеві підробки дорогого алкоголю

 

Johnny Toker зовні дуже схожий на відомий віскі Johnnie Walker, але вчетверо дешевше

Ціни на алкоголь в Україні стали надто високими для наших громадян. Особливо це стосується імпортних напоїв.

“Якщо раніше, до 2014 року, в країну ввозили контрабанду, і це дозволяло пропонувати товар дешевше, то зараз і вона втратила свою економічну доцільність. В результаті ринок скотився в чистий контрафакт”, – заявив глава комітету з імпорту алкогольних напоїв Європейської бізнес Асоціації ( ЄБА), директор компанії Brown-Forman Ukraine Ігор Назаров.

Результат – масові отруєння в Донецькій і Харківській областях сурогатним алкоголем.

За словами голови юридичного департаменту Pernod Ricard Україна Андрія Слабинського, навіть вилучену продукцію теоретично може повернутися на ринок, так як до сих пір не врегульоване питання утилізації конфіскату.

“Суд приймає рішення, хто буде утилізувати, а як воно виконується і виконується взагалі – ніхто не знає. Ми не можемо відзвітувати перед штаб-квартирами, мовляв, не переживайте, фальсифікат не потрапить на ринок”, – говорить Слабинський.

Крім повністю нелегального виробництва, є товар на магазинних полицях, який формально вважається легальним, так як випущений на офіційних заводах, але, як кажуть юристи, “до ступеня змішування схожий” на імпортні аналоги. Наприклад, алкогольний напій Johnny Toker, зовні схожий на віскі Johnnie Walker. Тільки перший коштує 70 грн., А другий 300 грн. за пляшку.

“В Антимонопольному комітеті та судах знаходиться уже сім справ по одному виробникові так званої” looks like “продукції. Але вони змінюють одну букву в назві і знову займаються тим же”, – скаржаться в ЄБА.

За даними представників галузі, близько 36% ринку вже знаходиться в тіні.

Все по темі: алкоголь  підробки  україна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Квітня, 2019 Четвер
17 Квітня, 2019 Середа
більше новин